فایل ورد (word) ساماندهي بافت هاي مساله دار شهري با رويکرد بر توسعه پايدار محله اي،محله لنبان منطقه 1 اصفهان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ساماندهي بافت هاي مساله دار شهري با رويکرد بر توسعه پايدار محله اي،محله لنبان منطقه 1 اصفهان دارای 20 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ساماندهي بافت هاي مساله دار شهري با رويکرد بر توسعه پايدار محله اي،محله لنبان منطقه 1 اصفهان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ساماندهي بافت هاي مساله دار شهري با رويکرد بر توسعه پايدار محله اي،محله لنبان منطقه 1 اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ساماندهي بافت هاي مساله دار شهري با رويکرد بر توسعه پايدار محله اي،محله لنبان منطقه 1 اصفهان :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس ملي شهرسازي ،معماري،عمران،محيط زيست

تعداد صفحات :20

چکیده مقاله:

هدف این پژوهش شناخت بافت فرسوده محله لنبان و عوامل به وجود آوردنده آن و کمک به ساماندهی و دستیابی به توسعه پایدار محلهای میباشد. رویکرد حاکم بر این پژوهش بر اساس هدف، کاربردی و بر اساس ماهیت و روش، از نوع توصیفی- تحلیلی و همبستگی به حساب میآید. جامعه آماری شامل 370 خانوار بوده که به شیوه تصادفی ساده برای مطالعه انتخاب شده است که اطلاعات آن به صورت مطالعات میدانی و با استفاده از پرسشنامه و مصاحبه مردم، جمع آوری شده است. برای تعیین حجم نمونه از فرمول کوکران استفاده گردید که در نهایت به منظور تحلیل آمار گردآوری شده از نرم افزارهای SPSS و EXCEL و جهت تحلیل عوامل داخلی (نقاط ضعف و قوت) و خارجی(تهدیدها و فرصتها) موثر بر وضعیت بافت فرسوده محله لنبان و ساماندهی آن از تکنیک SWOT و برای ترسیم نقشه ها از نرم افزارهای GIS ARC و AutoCAD استفاده شده است. از نتایج این پژوهش، جهت انجام طرحهای بهسازی و نوسازی و رسیدن به توسعه پایدار محلهای، توجه به مسایل اجتماعی، فرهنگی، زیست محیطی، اقتصادی، مدیریتی و کالبدی بافت و توجه مدیران شهری به پتانسیلهای محله و همکاری همه جانبه شهرداری و مسیولان در این زمینه و هم چنین استفاده از مشارکت مردم در تمامی ابعاد تصمیم گیری و جلب اعتماد آن ها در مدیریت، تامین مالی و مشارکت دادن آنها در منافع لازم می باشد.

لینک کمکی