فایل ورد (word) بررسي رفتار لرزه‎اي سازه قاب‎خمشي با مهاربند همگرا و واگرا با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي رفتار لرزه‎اي سازه قاب‎خمشي با مهاربند همگرا و واگرا با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي رفتار لرزه‎اي سازه قاب‎خمشي با مهاربند همگرا و واگرا با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي رفتار لرزه‎اي سازه قاب‎خمشي با مهاربند همگرا و واگرا با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي رفتار لرزه‎اي سازه قاب‎خمشي با مهاربند همگرا و واگرا با استفاده از تحليل استاتيکي غيرخطي :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي ساختمان آينده

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

زلزله های صورت گرفته در ایران و تخریب بسیاری از سازه های فولادی، بیانگر عدم توجه به ضوابط لرزه ای و خواص سازه می باشد. از طرف دیگر در قاب های خمشی اتصالات صلب نقش اصلی را در عملکرد رفتار قاب داشته و عدم توجه به نحوه اجرا و کنترل کیفیت آن ها منجر به گسیختگی آن می گردد. قاب های مهار بندی همگرا هم از سختی بالایی برخوردار بوده، ولیکن از شکلپذیری پایینی به دلیل امکان وقوع کمانش در اعضای قطری فشاری برخوردار می باشد. از این رو می توان از سیستمهای مهاربندی برون محور EBF نام برد، که هر دو پارامترهای اساسی سختی و شکل پذیری را توام تامین می نمایند. در این سیستم ها، جاری شدن فیوز جاری شونده مانع از وارد شدن سایر اعضای قاب به حوزه غیرخطی میگردد. در این تحقیق ساختمان های منظم (در طبقات و پلان) با تعداد طبقات 5 و 10 طبقه با توجه به استاندارد 2800 ایران تحلیل و طراحی شده و سپس با استفاده از تحلیل غیر خطی استاتیکی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. با توجه به نتایج بدست آمده اصولا مفاصل در لینک‎های فیوز تشکیل شده، پس این سازه نیز با وجود اینکه در طبقات دچار مفصل نشده، می‎توان از آن به عنوان یک سازه مطلوب و با عملکرد مناسب یاد کرد.

لینک کمکی