فایل ورد (word) بررسي عملکرد مقاومت آسفالت اصلاح شده با الياف پلي اتيلن بازيافتي در برابر شيار شدگي و خزش ديناميکي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي عملکرد مقاومت آسفالت اصلاح شده با الياف پلي اتيلن بازيافتي در برابر شيار شدگي و خزش ديناميکي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي عملکرد مقاومت آسفالت اصلاح شده با الياف پلي اتيلن بازيافتي در برابر شيار شدگي و خزش ديناميکي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي عملکرد مقاومت آسفالت اصلاح شده با الياف پلي اتيلن بازيافتي در برابر شيار شدگي و خزش ديناميکي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي عملکرد مقاومت آسفالت اصلاح شده با الياف پلي اتيلن بازيافتي در برابر شيار شدگي و خزش ديناميکي :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي ساختمان آينده

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

شیارشدگی یکی از مهمترین انواع خرابی های روسازی انعطاف پذیر است که سالیانه بخش عمده ای از هزینه های تعمیر و نگهداری راه ها، صرف ترمیم آن ها می گردد. افزایش میزان تغییر شکل های ماندگار که خود منجر به افزایش عمق شیار می گردد، می تواند مشکلات جبران ناپذیری را در روسازی ایجاد کند. این نوع خرابی قابلیت بهره برداری را کاهش داده و خطر تاثیرات رطوبت و یخ زدگی را به علت تجمع آب در شیار جای چرخ، افزایش می دهد. از جمله افزودنی هایی که برای افزایش مقاومت آسفالت در برابر شیارشدگی بسیار کاربردی هستند استفاده از الیاف ها و مواد پلیمری می باشد. هدف از این تحقیق آزمایشگاهی، بررسی امکان استفاده از الیاف پلی اتیلن ترفتالات (PET)1 در مخلوط های آسفالتی در جهت بهبود خواص شیارشدگی و خزش دینامیکی می باشد. برای این منظور مقادیر مختلف الیاف پت1 ( 2/0 و 4/0 درصد وزن کل مصالح )با قطر 15 در واحد دنیر معادل 6/19 میکرومتر در برش 32 میلی متر با روش خشک به مخلوط آسفالتی اضافه شد و آزمایش های شیارشدگی توسط دستگاه شبیه ساز ویلتراک هامبورگ و آزمایش خزش دینامیکی در دمای 50 درجه سانتی گراد ، انجام گردید.نتایج نشان داد که افزودن الیاف به میزان 2/0و 4/0 درصد وزنی و با مشخصاتی که در بالا به آن اشاره شد، به میزان کمی باعث افزایش تعداد سیکل گسیختگی در آزمایش خزش دینامیکی و کاهش عمق شیار در آزمایش شیارشدگی می شود .

لینک کمکی