فایل ورد (word) تاثير ارتفاع در آسيب پذيري لرزه اي ساختمان هاي بتن آرمه مقاوم سازي شده با اف آرپي توسط منحني شکنندگي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) تاثير ارتفاع در آسيب پذيري لرزه اي ساختمان هاي بتن آرمه مقاوم سازي شده با اف آرپي توسط منحني شکنندگي دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) تاثير ارتفاع در آسيب پذيري لرزه اي ساختمان هاي بتن آرمه مقاوم سازي شده با اف آرپي توسط منحني شکنندگي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) تاثير ارتفاع در آسيب پذيري لرزه اي ساختمان هاي بتن آرمه مقاوم سازي شده با اف آرپي توسط منحني شکنندگي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) تاثير ارتفاع در آسيب پذيري لرزه اي ساختمان هاي بتن آرمه مقاوم سازي شده با اف آرپي توسط منحني شکنندگي :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : دومين همايش ملي ساختمان آينده

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

پیامدهای ناگوار اقتصادی و اجتماعی ناشی از رویداد زمین لرزه ها که بیشتر به سبب طراحی و اجرای نامناسب ساختمان ها پدید می آیند از یک سو، و گسترش روز افزون ساخت و سازها از طرف دیگر، اهمیت طراحی های مناسب در برابر زمین لرزه را مشخص می سازد. یکی از راهکارهای مناسب بهسازی سازه ها، استفاده از الیاف FRP می باشد. این الیاف در سال های اخیر به دلیل دوام بالا، ضخامت کم الیاف، مقاومت در برابر خورندگی و ... در ساختمان های جدید و همچنین مقاوم سازی ساختمان های موجود مورد استفاده قرار گرفته است. هدف از این تحقیق تخمین میزان خسارت ساختمان های بتن آرمه که دارای ضعف سازه ای ( مقاومت کم بتن و طول وصله ناکافی میلگردهای طولی تیر ها) می باشند و همچنین تخمین میزان خسارت همان ساختمان ها که با روش FRP مقاوم سازی شده اند و مقایسه آن ها با یکدیگر می باشد. به کمک این تحقیق می توان به تاثیر مقاوم سازی ساختمان ها به روش FRP در بهبود وضعیت لرزه ای آن ها پی برد.

لینک کمکی