فایل ورد (word) اثر شرايط فرايند اکستروژن بر ويژگيهاي بيوفيزيکي و ماکروساختار فراورده حجيم شده حاوي بادام ذرت

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) اثر شرايط فرايند اکستروژن بر ويژگيهاي بيوفيزيکي و ماکروساختار فراورده حجيم شده حاوي بادام ذرت دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) اثر شرايط فرايند اکستروژن بر ويژگيهاي بيوفيزيکي و ماکروساختار فراورده حجيم شده حاوي بادام ذرت  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) اثر شرايط فرايند اکستروژن بر ويژگيهاي بيوفيزيکي و ماکروساختار فراورده حجيم شده حاوي بادام ذرت،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) اثر شرايط فرايند اکستروژن بر ويژگيهاي بيوفيزيکي و ماکروساختار فراورده حجيم شده حاوي بادام ذرت :


سال انتشار : 1395

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي پژوهشهاي کاربردي در علوم کشاورزي

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

در این پژوهش با استفاده پخت اکستروژن ، فراورده حجیم شده بر پایه بادام تولید شده است. هدف بررسی اثر متغیرهای سطوح چرخش مارپیچ (220rpm-120 (و سطوح رطوبت خوراک (12-16 (%بر ویژگیهای بیوفیزیکی وماکروساختار فراورده حجیم شده (ترکیبی از20 %آرد بادام و 80%بلغور ذرت) میباشد. ویژگیهای مورد بررسی شامل تخلخل، دانسیته توده، دانسیته ظاهری و ضریب انبساط شوندگی میباشد. نتایج حاصل حاکی از این است که با افزایشرطوبت و افزایش سرعت چرخش هلیس تخلخل و ضریب انبساط شوندگی افزایش و دانسیته توده و دانسیته ظاهریکاهش یافت. مطابق نتایج حاصل از بهینه سازی جهت تولید فراورده با کمترین میزان و دانسیته توده 0/23 Cm3/ g و بیشینه تخلخل 8325/0 و انبساط شوندگی 1143/6 شرایط فرایند معادل رطوبت 16 %و سرعت چرخش هلیس rpm220 تعیین گردید. محصول اکسترود شده بر پایه بادام ضمن داشتن خصوصیات مطلوب تغذیه ای ، دارای ویژگیهای مطلوب فیزیکی است که قابل رقابت با سایر نمونه ها موجود تجاری می باشد.

لینک کمکی