فایل ورد (word) بررسي تخريب لجن با استفاده از ليزوزيم و تعيين غلظت بهينه ليزوزيم با نرم افزار Design Expert

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي تخريب لجن با استفاده از ليزوزيم و تعيين غلظت بهينه ليزوزيم با نرم افزار Design Expert دارای 18 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي تخريب لجن با استفاده از ليزوزيم و تعيين غلظت بهينه ليزوزيم با نرم افزار Design Expert  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي تخريب لجن با استفاده از ليزوزيم و تعيين غلظت بهينه ليزوزيم با نرم افزار Design Expert،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي تخريب لجن با استفاده از ليزوزيم و تعيين غلظت بهينه ليزوزيم با نرم افزار Design Expert :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي برنامه ريزي و مديريت محيط زيست

تعداد صفحات :18

چکیده مقاله:

به منظور بهبود عملکرد هاضم بی هوازی، پیش تصفیه لجن ورودی به هاضم با استفاده از آنزیم لیزوزیم بررسی شده است. انحلال پذیری اکسیژن مورد نیاز شیمیایی به عنوان فاکتوری برای بررسی درصد تخریب لجن در نظر گرفته شده است. هرچه اکسیژن مورد نیاز شیمیایی محلول در لجن فعال افزایش یابد به معنی افزایش انحلال و درجه تخریب لجن است. متغیرهای مستقل در نظر گرفته شده، غلظت آنزیم لیزوزیم و غلظت جامدات معلق مایع مخلوط لجن فعال می باشد. با افزایش غلظت آنزیم لیزوزیم و غلظت جامدات معلق مایع مخلوط، درصد تخریب لجن افزایش می یابد. با افزایش درصد تخریب لجن، فرایند هیدرولیز در هاضم بی هوازی بهبود خواهد یافت. بهینه ترین مقدار آنزیم لیزوزیم به این معنا که با کمترین مقدار آنزیم لیزوزیم بالاترین درصد تخریب لجن را داشته-باشیم، با استفاده از نرم افزار Design Expert، 1225 میلی گرم در لیتر و در غلظت جامدات معلق مایع مخلوط 10000 میلی گرم در لیتر اتفاق می افتد.

لینک کمکی