فایل ورد (word) بررسي نقش منظر سبز در افزايش کيفيت زيست محيطي فضا (مطالعه موردي: کاربرد جداره سبز افقي و عمودي در محيط کار)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي نقش منظر سبز در افزايش کيفيت زيست محيطي فضا (مطالعه موردي: کاربرد جداره سبز افقي و عمودي در محيط کار) دارای 17 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي نقش منظر سبز در افزايش کيفيت زيست محيطي فضا (مطالعه موردي: کاربرد جداره سبز افقي و عمودي در محيط کار)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي نقش منظر سبز در افزايش کيفيت زيست محيطي فضا (مطالعه موردي: کاربرد جداره سبز افقي و عمودي در محيط کار)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي نقش منظر سبز در افزايش کيفيت زيست محيطي فضا (مطالعه موردي: کاربرد جداره سبز افقي و عمودي در محيط کار) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي برنامه ريزي و مديريت محيط زيست

تعداد صفحات :17

چکیده مقاله:

امروزه با افزایش جمعیت، توسعه شهرنشینی و فعالیت های ناشی از ساخت وساز، شاهد معضلات فراوانی در زمینه محیط زیست می باشیم. فضاهای شهری و زمین های سبز شهری، قربانی انجام پروژه های ساخت وساز گشته که اغلب این پروژه ها، با صرف منابع (اکثرا غیرقابل تجدید)، و نیز آلودگی های ناشی از آن ها و تخریب محیط و بستر طبیعی، موجب تغییر در نظام پایداری و اکولوژیک شهری شده و کیفیت زیست محیطی آن را کاهش می دهند. یکی از راه های افزایش کیفیت زیستی بنا، بکارگیری گیاهان و ایجاد سبزینگی در آن می باشد. کاشت گیاه بر جداره عمودی و افقی بنا، علاوه بر چشم نوازی و ایجاد منظر مناسب از لحاظ روانشناختی، به بهبود کیفی محیط نیز کمک می نماید. نظر به آنکه عموم افراد بیشتر وقت خود را در محیط کار می گذرانند، و ساختمان های اداری با توجه به سیستم و نظام کاری کشور، با تعداد زیاد موجود می باشد، لذا توجه به کیفیت محیط کار در جهت افزایش رضایت پرسنل و ارتقای راندمان سازمان از لحاظ رعایت اهداف زیست محیطی نیازمند بحث و بررسی است. هدف از انجام این پژوهش آن است تا، با انجام مطالعات کتابخانه ای، اسنادی، نقش مناظر و جداره های سبز در افزایش کیفیت زیست محیطی بناهای اداری، بیان گشته و راهکارهای موثر بر انتخاب و کاربرد صحیح آن ها در داخل و خارج بنا بیان گردد.

لینک کمکی