فایل ورد (word) بررسي نقش و جايگاه پل هاي عابر پياده در ارتقاء کيفيت زندگي شهري ( مطالعه موردي : شهر نوشهر)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي نقش و جايگاه پل هاي عابر پياده در ارتقاء کيفيت زندگي شهري ( مطالعه موردي : شهر نوشهر) دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي نقش و جايگاه پل هاي عابر پياده در ارتقاء کيفيت زندگي شهري ( مطالعه موردي : شهر نوشهر)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي نقش و جايگاه پل هاي عابر پياده در ارتقاء کيفيت زندگي شهري ( مطالعه موردي : شهر نوشهر)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي نقش و جايگاه پل هاي عابر پياده در ارتقاء کيفيت زندگي شهري ( مطالعه موردي : شهر نوشهر) :


سال انتشار : 1396

نام کنفرانس یا همایش : چهارمين کنفرانس بين المللي برنامه ريزي و مديريت محيط زيست

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

پژوهش حاضر با هدف بررسی نقش و جایگاه پل های عابر پیاده در ارتقاء کیفیت زندگی شهری در شهرستان نوشهر و در قالب پژوهش-های توصیفی- پیمایشی می باشد. جامعه آماری کارکنان شهرداری نوشهر می باشند که کلیه 52 نفر کادر اداری به شیوه سرشماری مورد آزمون قرار گرفتند. ابزار گردآوری اطلاعات پرسشنامه محقق ساخته در رابطه با فرضیه های پژوهش شامل32 سوال در سه بخش با طیف لیکرت چهار گزینه ای می باشد. داده ها از طریق جداول فراوانی، آزمون کلموگروف اسپیرنوف و آزمون t تک نمونه ای مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند. نتایج حاکی از تاثیر پل های عابر پیاده بر ارتقاء کیفیت زندگی شهری، بر تاثیر آنها در بهبود نظام آمد و شد شهروندان و ایجاد امنیت و نیز، تاثیر فرهنگ سازی در استفاده از پل های عابر پیاده و نقش آن در ایجاد امنیت می باشند. به همین منظور پیشنهاد می شود شهروندان را از راه های مختلف به استفاده از پل عابر پیاده ترغیب نمود؛ کیفیت پل های روگذر پیاده افزایش یابد، پل های موجود بازسازی و عیب یابی و تعمیر گردد، نسبت به محل نصب آگهی های تبلیغاتی توجه بیشتری به عمل بیاید و نیز به منظور استفاده هرچه بیشتر عابرین از پل روگذز پیاده پیاده به فرهنگ سازی در این زمینه توجه بیشتری به عمل آید.

لینک کمکی