فایل ورد (word) ارزيابي ريسک هاي قرارداد مشارکت عمومي خصوصي در پروژه هاي آزادراهي : مقايسه روش فازي و ساده

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزيابي ريسک هاي قرارداد مشارکت عمومي خصوصي در پروژه هاي آزادراهي : مقايسه روش فازي و ساده دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزيابي ريسک هاي قرارداد مشارکت عمومي خصوصي در پروژه هاي آزادراهي : مقايسه روش فازي و ساده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزيابي ريسک هاي قرارداد مشارکت عمومي خصوصي در پروژه هاي آزادراهي : مقايسه روش فازي و ساده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزيابي ريسک هاي قرارداد مشارکت عمومي خصوصي در پروژه هاي آزادراهي : مقايسه روش فازي و ساده :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

به کارگیری مشارکت عمومی - خصوصی در سراسر جهان نتایج بسیار متنوعی در پی داشته است. برخی از پروژه ها کاملا موفق بود اما در موارد بسیاری این پروژه ها با مشکلات فراوانی روبه رو شدند. در این مقاله به ارزیابی ریسک های قرارداد مشارکت عمومی خصوصی به دو شیوه فازی افراد پرداخته شده است. نتایج این تحقیق عملکرد دو روش فازی و غیرفازی را با یکدیگر مقایسه می کند. تغییر نرخ بهره و تورم، نوسان نرخ ارز، تخمین نامناسب تقاضا (حجم ترافیک و نرخ عوارض) به عنوان مهم ترین ریسک های این قرارداد از هر دو روش ارزیابی شناسایی شد. در نهایت اختلاف نتایج حاصل از دو روش ارزیابی با استفاده از آزمون تی مورد بررسی جدید و نتایج نشان داد که میان دو روش ارزیابی تفاوت هایی وجود دارد که در مقاله به تحلیل آن ها پرداخته شده است.

لینک کمکی