فایل ورد (word) ارزيابي کيفي نقش فضاهاي سبز شهري و بهينه سازي استفاده از آن در پارک ها( مطالعه موردي : پارک دولت اهواز )

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزيابي کيفي نقش فضاهاي سبز شهري و بهينه سازي استفاده از آن در پارک ها( مطالعه موردي : پارک دولت اهواز ) دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزيابي کيفي نقش فضاهاي سبز شهري و بهينه سازي استفاده از آن در پارک ها( مطالعه موردي : پارک دولت اهواز )  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزيابي کيفي نقش فضاهاي سبز شهري و بهينه سازي استفاده از آن در پارک ها( مطالعه موردي : پارک دولت اهواز )،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزيابي کيفي نقش فضاهاي سبز شهري و بهينه سازي استفاده از آن در پارک ها( مطالعه موردي : پارک دولت اهواز ) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :6

چکیده مقاله:

کشورهای امروز با رسیدن به اهمیت و موقعیت فضای سبز و زندگی های امروزی و انواع کارکردهای آن در میان ساختمان کالبدی و فرهنگی اجتماعی شهر و تلاش در حفظ، و بازسازی و گسترش این فضاها را در عرصه کار برنامه ها و سیاست ها قرار داده اند. با در نظر گرفتن افراد مناسب و گسترش و توسعه شهرها باعث بالا رفتن مشکلات توف زندگی شهری پیش اندازه و ناپایداری شده است. با بالا رفتن میزان آلودگی محیط مهم ترین نوع این عوارض به شمار می آید که خود باعث از بین رفتن فضای سبز شهری در عوض شدن کاربری این فضاها شده است. پیشرفت فناوری آن چنان در روح و عواطف انسان ها اثرات نامناسبی را به جای گذاشته است. ارزش این عناصر شهری تاحدی است که این کار به هیچ عنوان مهم ترین شاخصه توسعه جوامع به شمار می آید. هدف اصلی این پژوهش ارزیابی کیفی و کمی نقش پارک ها و فضاهای سبز شهری در راستای بالابردن کیفیت استفاده شهروندان از آن در شهر اهواز است که پارک دولت به عنوان نمونه موردی برگزیده شده است. روش جمع آوری اطلاعات این تحقیق به صورت کتابخانه ای، تحلیلی بر پیمایش است و بیشترین میزان اطلاعات آن به صورت توزیع پرسش نامه بین افراد موجود در پارک جمع آوری شده است و تحلیل نهایی و روی آن صورت گرفته است. یافته های این تحقیق بیانگر آنست که پارک ها و فضاهای سبز شهری یکی از باارزش ترین عوامل موثر در شکل گیری و پایداری اجتماعی و هم بستگی های شهری است ولی عناصر موثر در ایمنی پارک ها و فضاهای سبز، امنیت و مناسب بودن امکانات مورد نیاز برای گروه های مختلف سنی در این فضاها باعث افزایش تمایل شهروندان برای استفاده از این عرصه ها می باشد.

لینک کمکی