فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي مدول الاستيسيته و برشي توده هاي خاکي فاز 19 پارس جنوبي توسط آزمايش پرسيومتري

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي مدول الاستيسيته و برشي توده هاي خاکي فاز 19 پارس جنوبي توسط آزمايش پرسيومتري دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي مدول الاستيسيته و برشي توده هاي خاکي فاز 19 پارس جنوبي توسط آزمايش پرسيومتري  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي مدول الاستيسيته و برشي توده هاي خاکي فاز 19 پارس جنوبي توسط آزمايش پرسيومتري،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي پارامترهاي مدول الاستيسيته و برشي توده هاي خاکي فاز 19 پارس جنوبي توسط آزمايش پرسيومتري :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :6

چکیده مقاله:

مدول الاستیسیته E و برشی G از مهم ترین پارامترهای مکانیکی خاک می باشد که رابطه نزدیکی با سایر پارامترهای شکل پذیری خاک دارند. به هر میزان پارامترهای مذکور تایید و تعیین شوند، محاسباتی نظیر تعیین ظرفیت باربری و کنترل نشست نیز با دقت بالاتری انجام می پذیرد. برای به دست آوردن مدول الاستیسیته ی خاک آزمایش های گوناگونی از جمله روش های آزمایشگاهی و صحرایی انجام می گیرد. آزمایش پرسیومتری به عنوان آزمونی صحرایی نتایج دقیق تر و قابل اعتماد تری نسبت به و سایر آزمایش های ژیو تکنیکی ارایه می کند. در این تحقیق پارامترهای مذکور که توسط آزمایش پرسیومتری در 15 گمانه از فاز 19 پارس جنوبی به دست آمده مورد مطالعه قرار گرفته و تغییرات آن نسبت به عمق بررسی شده است. ارزیابی ها نشان می دهد که با توجه به ساختار لیتولوژی و زمین شناسی منطقه مورد مطالعه وجود مارن های متراکم قلوه سنگها ، موجب بالا بردن مدول الاستیسیته و برشی خاک در قسمت هایی از این سایت رفته است. همچنین با بررسی گمانه ها مشاهده می شود که با افزایش عمق، مدول الاستیسیته و برشی خاک نیز بیشتر گردیده است.

لینک کمکی