فایل ورد (word) بررسي تاثير نسبت عرض به ضخامت بال تيرها در قابهاي خمشي فولادي در هنگام وقوع تخريب پيشرونده

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي تاثير نسبت عرض به ضخامت بال تيرها در قابهاي خمشي فولادي در هنگام وقوع تخريب پيشرونده دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي تاثير نسبت عرض به ضخامت بال تيرها در قابهاي خمشي فولادي در هنگام وقوع تخريب پيشرونده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي تاثير نسبت عرض به ضخامت بال تيرها در قابهاي خمشي فولادي در هنگام وقوع تخريب پيشرونده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي تاثير نسبت عرض به ضخامت بال تيرها در قابهاي خمشي فولادي در هنگام وقوع تخريب پيشرونده :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :9

چکیده مقاله:

در این تحقیق بررسی تاثیر نسبت عرض به ضخامت بال تیر در فرایند تخریب پیشرونده پرداخته شده است. این صندوق ها ما ساختمان قاب خمشی فولادی چهار طبقه با شکل پذیر و متوسط مورد مطالعه قرار گرفته است. مدل سازی، تحلیل و طراحی با استفاده از نرم افزار عناصر محدود ETABS انجام شده است. چهار طرح مختلف تزیین ساختمان با نسبت عرض به ضخامت بال تیر 7 ، 8 ، 9 و 10 مورد تحلیل دینامیکی غیرخطی قرار گرفت. نتایج تحلیل ها نشان دهنده این است که در صورت استفاده از تیم های با نسبت عرض به ضخامت بال کوچک تر ، ساختمان در مقابل تخریب پیشرونده مقاوم تر خواهد بود.

لینک کمکی