فایل ورد (word) بررسي تاثير همزمان نشست و ناکاملي اعضاء روي ظرفيت و باربري شبکه ي دولايه تخت فضاکار با تکيه گاه گوشه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي تاثير همزمان نشست و ناکاملي اعضاء روي ظرفيت و باربري شبکه ي دولايه تخت فضاکار با تکيه گاه گوشه دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي تاثير همزمان نشست و ناکاملي اعضاء روي ظرفيت و باربري شبکه ي دولايه تخت فضاکار با تکيه گاه گوشه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي تاثير همزمان نشست و ناکاملي اعضاء روي ظرفيت و باربري شبکه ي دولايه تخت فضاکار با تکيه گاه گوشه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي تاثير همزمان نشست و ناکاملي اعضاء روي ظرفيت و باربري شبکه ي دولايه تخت فضاکار با تکيه گاه گوشه :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :8

چکیده مقاله:

سازه های فضا کار گروهی از سازه هایی می باشند که دارای رفتار مسلط سه بعدی بود معمولا دارای فرمهای بدیع مستوی و منحنی در فضا هستند. که تحت خطر نشست غیر متقارن تکیه گاهی قرار دارند. این عامل می تواند اثرات مخربی را به دنبال داشته باشد و رفتار پایداری و خرابی ساز را تحت تاثیر قرار دهد. علاوه بر این، توصیف رفتار سیستم های سازه واقعی به طور اجتناب ناپذیری وابسته به برخی منابع عدم قطعیت ها و پارامترهای تصادفی است گفته این مسیله بخصوص در سازه های فضا کار با صدها و یا حتی هزاران عضو گره های مربوط از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. عبارت دیگر ساخته شبکه های جدایی کامل و دقیق یعنی بدون ناکام ایده های اولیه تقریبا غیرممکن می باشد در نتیجه واکنش این سازه ها نیز اساسا ماهیت تصادفی خواهد داشت. بنابراین ضروری است که در برآورد رفتار واقعی سازه ها وجود عدم قطعیت در پارامترهای سیستم در نظر گرفته شود. لذا در این مقاله تنظیم توزیع تصادفی ناکاملی هندسی تحت نشست های تکیه گاهی مختلف با به کارگیری آنالیز شبیه سازی مونت کارلو در قالب نرم افزار opensees مطالعه دیده اش. نتایج حاصله حاکی از مقاومت شبکه های تخت دو لایه فضا کار به توزیع احتمالی ناکاملی های اولیه مذکور می باشد.

لینک کمکی