فایل ورد (word) بررسي راهکارهاي تبديل ساختار فضايي تک هسته اي به چند هسته اي با استفاده از مدل ANPنمونه موردي شهر همدان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي راهکارهاي تبديل ساختار فضايي تک هسته اي به چند هسته اي با استفاده از مدل ANPنمونه موردي شهر همدان دارای 16 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي راهکارهاي تبديل ساختار فضايي تک هسته اي به چند هسته اي با استفاده از مدل ANPنمونه موردي شهر همدان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي راهکارهاي تبديل ساختار فضايي تک هسته اي به چند هسته اي با استفاده از مدل ANPنمونه موردي شهر همدان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي راهکارهاي تبديل ساختار فضايي تک هسته اي به چند هسته اي با استفاده از مدل ANPنمونه موردي شهر همدان :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :16

چکیده مقاله:

پدیده جدید و نو ظهور شهرها و مناطق شهری چند هسته ای و چند مرکزی امروز در بیشترین کلان شهرهای جهان در حال پدیدار شدن است. بنابراین پدیده شهرهای چند هسته ای در مناطق وسیع و کلان شهرها به مطالعه و بررسی های دقیق عملی نیاز دارد. بی شک این پدیده نوظهور، فرم شهری قرن بیست و یکم است. این پژوهش با هدف سامان دهی ساختار تک هسته ای به چند هسته ای در شهر همدان، سعید در دستیابی به راه حل هایی در جهت بهبود کارآیی سیستم حمل ونقل دارد. پژوهش حاضر با استفاده از روش توصیفی - تحلیلی به بررسی راهکارهای تعدیل ساختار فضایی تک هسته ای به چند هسته ای اقدام نموده و در این راستا از مدل ANP به تحلیل داده ها و اطلاعات جمع آوری شده می پردازد. از یافته های پژوهش می توان دریافت که نظام توزیع غذایی موجود در کلان شهر همدان به شدت ناکارا از طریق ساختار به شدت تک هسته ای می باشد و در این راستا به ارایه طرح سامان دهی چند هسته ای شهر به منظور حل مشکلات شهری پرداخت شده است.

لینک کمکی