فایل ورد (word) بررسي علل و تبيين مولفه هاي توسعه پايداردرطراحي حاشيه رودخانه هاي درون شهري (مطالعه موردي حاشيه رودخانه کن)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي علل و تبيين مولفه هاي توسعه پايداردرطراحي حاشيه رودخانه هاي درون شهري (مطالعه موردي حاشيه رودخانه کن) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي علل و تبيين مولفه هاي توسعه پايداردرطراحي حاشيه رودخانه هاي درون شهري (مطالعه موردي حاشيه رودخانه کن)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) بررسي علل و تبيين مولفه هاي توسعه پايداردرطراحي حاشيه رودخانه هاي درون شهري (مطالعه موردي حاشيه رودخانه کن)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) بررسي علل و تبيين مولفه هاي توسعه پايداردرطراحي حاشيه رودخانه هاي درون شهري (مطالعه موردي حاشيه رودخانه کن) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

در مقاله بخش مطالعات شناخت و تحلیل وضع موجود ارایه گردیده است. در اینجا باید ذکر شود که بررسی به صورت متوالی هدفمند پیگیری شده و در هر یک از مطالعات موضعی ارایه شده پلا شده است تا از ذکر اطلاعات غیرضروری تاسیس گردد و اطلاعات ارایه شده در ارتباط با طراحی پایدار در جداره رودخانه در پیوند با مطالعات نظری و تجارب جهانی به طور خاص مورد تحلیل قرار گیرد. در نتیجه ساختار اصلی مطالعات شناخت این بخش شامل شناخت مناطق پنج و 22 سپس در شهری رودخانه کن است می شود در مرحله بعد به شناخت مقیاس خرد رودخانه در محدوده طراحی پرداخت می شود. در پایان جمع بندی مطالعات شناخت و تحلیل وضع موجود در قالب تجزیه و تحلیل سوات ارایه گردیده است.

لینک کمکی