فایل ورد (word) چالوس در آينه تاريخ از آشفتگي تا آراستگي (درآمدي بر ساماندهي مبلمان شهر چالوس افق هاي آينده، نگاه به گذشته)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) چالوس در آينه تاريخ از آشفتگي تا آراستگي (درآمدي بر ساماندهي مبلمان شهر چالوس افق هاي آينده، نگاه به گذشته) دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) چالوس در آينه تاريخ از آشفتگي تا آراستگي (درآمدي بر ساماندهي مبلمان شهر چالوس افق هاي آينده، نگاه به گذشته)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) چالوس در آينه تاريخ از آشفتگي تا آراستگي (درآمدي بر ساماندهي مبلمان شهر چالوس افق هاي آينده، نگاه به گذشته)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) چالوس در آينه تاريخ از آشفتگي تا آراستگي (درآمدي بر ساماندهي مبلمان شهر چالوس افق هاي آينده، نگاه به گذشته) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :26

چکیده مقاله:

این نوشتار نگاهی سیستماتیک به اصول مطرح شده در ارتباط با مبلمان شهری را دارد. کنکاشی پیرامون مبلمان شهر چالوس ، و در نهایت اجرای این رهیافت که به آفرینش شهر زیبا می انجامد. ماحصل این جستار این است که با به کارگیری اصول شهرهایی با مبلمان زیبا در طراحی شهرها نه تنها موجب ارتقاء کیفیت محیطی شهر می شود بلکه خاطره خوشی را در تصورات ذهنی شهروندان می گنجاند. دغدغه این پژوهش به طور مشخص عرضه راهکارهایی در جهت زیبایی مبلمان شهری در راستای توسعه پایدار با الگوی مشخص و معنی دار و الهام گرفته از اثاثه های شهری می باشد . پر واضح است که این مقاله با رویکردی کل نگر نسبت به مسایل شهری هدفی جز زیبا شناسی و اهمیت به فضای مجازی شهر ندارد و نگارندگان مبلمان شهری را به عنوان مولفه اساسی زیبایی در شهر معرفی نموده که در ادامه به ان خواهیم رداخت. نتایج حاصل از تحقی نشان می دهد که وضعیت مبلمان شهری (اثاثه های شهری) در شهر چالوس، به لحاظ زیبایی ، پراکنش، چیدمان و جانمایی، جنس، اقلیم، تعداد و غیره .... در وضعیتی اسف بار دنبال شده است و این رشد لجام گسیخته نازیبایی، علاوه بر نارضایتی، زشتی و کج دهنی را برای شهروندان به همراه داشته است. همچنین روشهای آماری مورد استفاده در این پژوهش را می توان به دو دسته روشهای آماری استنباطی و روش های آماری توصیفی تقسیم کرد. برای بررسی و توصیف ویژگی های عمومی پاسخ دهندگان از روشهای آمار توصیفی مانند جداول توزیع فراوانی و میانگین استفاده شده است. ار زوشهای آماری استنباطی مورد استفاده نیز در زیر به اختصار توضیح داده شده اند. همچنین تجزیه و تحلیل داده های بدست امده با استفاده از نرم افزار آماری SPSS صورت گرفه است.

لینک کمکی