فایل ورد (word) ساماندهي سکونتگاههاي غيررسمي ((حاشيه نشيني)) با شيوه توانمندسازي (نمونه موردي: محله عباس آباد سنندج)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ساماندهي سکونتگاههاي غيررسمي ((حاشيه نشيني)) با شيوه توانمندسازي (نمونه موردي: محله عباس آباد سنندج) دارای 10 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ساماندهي سکونتگاههاي غيررسمي ((حاشيه نشيني)) با شيوه توانمندسازي (نمونه موردي: محله عباس آباد سنندج)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ساماندهي سکونتگاههاي غيررسمي ((حاشيه نشيني)) با شيوه توانمندسازي (نمونه موردي: محله عباس آباد سنندج)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ساماندهي سکونتگاههاي غيررسمي ((حاشيه نشيني)) با شيوه توانمندسازي (نمونه موردي: محله عباس آباد سنندج) :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :10

چکیده مقاله:

توف طی شرحی به طور عام در کشور ما به طور خاص در تهران براثر بازتاب سرزنی اسکان غیررسمی ناپایدار شده است این امر را نه می توان به امید خود رها نمود و نه با برخورد مقطعی، گزینشی و پراکنده کاری پاسخ گوی آن بود. پیدایش اسکان غیررسمی گویای وجود موانع ساختاری بنا کارآمدی سیاست های کنونی در تامین مسکن و خدمات رسانی لازم مرتبط با آن برای اقشار کم درآمد شهری در سطح کلان است. همچنین در سطح خرد نیز در مدیریت شهری، با وجود منابع نامشروع گروه های ذی نفع و ذی نفوذ محلی در برخوردهای غیرقانونی من در پذیرش یا رد این سکوت دستگاه ها، مسیله را تشدید نموده است. اکنون پس از چند دهه تلاش نظام برنامه ریزی شهری، سکونت کاهای غیررسمی همچنان یکی از مسایل و مشکلات اصلی مدیریت شهری به شمار می رود. در جدیدترین نظام برنامه ریزی شهری کشور با برنامه بهسازی و توانمند سازی در پی کاهش و کنترل ابعاد این مشکل برآمده است. اما هنوز هم در این زمینه کاستی هایی مانع دستیابی به اهداف توسعه یکپارچه شهری است. هدف اصلی این پژوهش ارایه و تدوین برنامه ای جهت سامان دهی و توانمند سازی محلی عباس آباد شهر سنندج است. روش تحقیق این مطالعه از لحاظ نوع کاربردی و از لحاظ شیوه گردآوری داده ها، توصیفی از نوع پیمایش است. نمونه پژوهش 400 نفر سرپرست خانوار ساکنان محله مذکور به شکل تصادفی انتخاب شده اند. ابزار گردآوری اطلاعات پرسش نامه می باشد.

لینک کمکی