فایل ورد (word) شناسايي و اولويت بندي عوامل تاثير گذار بر ايمني پل هاي بين شهري و ارايه شاخص ايمني پل در مناطق کوهستاني

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) شناسايي و اولويت بندي عوامل تاثير گذار بر ايمني پل هاي بين شهري و ارايه شاخص ايمني پل در مناطق کوهستاني دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) شناسايي و اولويت بندي عوامل تاثير گذار بر ايمني پل هاي بين شهري و ارايه شاخص ايمني پل در مناطق کوهستاني  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) شناسايي و اولويت بندي عوامل تاثير گذار بر ايمني پل هاي بين شهري و ارايه شاخص ايمني پل در مناطق کوهستاني،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) شناسايي و اولويت بندي عوامل تاثير گذار بر ايمني پل هاي بين شهري و ارايه شاخص ايمني پل در مناطق کوهستاني :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :12

چکیده مقاله:

با پیشرفت فناوری وسایل نقلیه موتوری و افزایش سرعت و شتاب حرکت آن ها و نیز عمومیت پیدا کردن استفاده از آن ها، خطرات بالقوه زیادی برای نواحی پول ها آشکار گردیده و علت بروز تصادفات است که در اثر برخورد با موانع جانبی و سقوط وسایل نقلیه از روی آن ها صورت می گیرد به طوری که اکنون پل ها، جزو نقاط حادثه خیز راه ها به شمار می آیند. در این تحقیق پس از بررسی های میدانی و کتابخانه ای، عوامل تاثیرگذار بر ایمنی پل های بین شهری در مناطق کوهستانی شناسایی و به روش اولویت بندی سلسله مراتبی اقدام طبقه بندی هر یک از عوامل بر اساس میزان اثرگذاری بر ایمنی پل گردید. نتایج اولویت بندی مشخص نموده است که به ترتیب سه عامل انسان، جاده و محیط پیرامون آن و وسیله نقلیه دارای بیشترین اثر بر افزایش ایمنی و کاهش تصادفات و شدت آن می باشند. برای استفاده و ارزیابی از نتایج حاصل، مطالعه بر روی پل ها محور هراز صورت گرفت که نتایج حاصل منجر به شناسایی حادثه پایین ترین پل های این محور گردید. در ادامه مدلی به منظور تشخیص میزان ایمنی پل های بین شهری نیز ارایه گردیده است.

لینک کمکی