فایل ورد (word) کاربرد شبکههاي عصبي در پيش بيني ضريب پايداري سد خاکي با توجه به تغييرات پارامترهاي خاکي و هندسي سد

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) کاربرد شبکههاي عصبي در پيش بيني ضريب پايداري سد خاکي با توجه به تغييرات پارامترهاي خاکي و هندسي سد دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) کاربرد شبکههاي عصبي در پيش بيني ضريب پايداري سد خاکي با توجه به تغييرات پارامترهاي خاکي و هندسي سد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) کاربرد شبکههاي عصبي در پيش بيني ضريب پايداري سد خاکي با توجه به تغييرات پارامترهاي خاکي و هندسي سد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) کاربرد شبکههاي عصبي در پيش بيني ضريب پايداري سد خاکي با توجه به تغييرات پارامترهاي خاکي و هندسي سد :


سال انتشار : 1394

نام کنفرانس یا همایش : اولين کنفرانس سالانه بين المللي عمران، معماري و شهرسازي

تعداد صفحات :6

چکیده مقاله:

شبکه های عصبی در شهرهای مختلفی از مهندسی ژیوتکنیک کاربرد دارد. مفتی و مقالات که تا امروز در این زمینه به چاپ رسیده است گویای این حقیقت است که موفقیت های زیادی در حال شکل گیری است و افق های وسیع تری نیز نمایان است. در این تحقیق سعی شده است که با استفاده از شبکه عصبی تاثیر پارامترهای موثر بر روی زمین پایداری شیروانی سد خاکی تعیین گردد . هفت پارامتر مهم و تاثیرگذار در پایداری سد خاکی در نظر گرفته شده است که این پارامترها عبارتند از ارتفاع سد H عرض تاج سد B شیب دامنه سد طول افقی زهکش L ضریب اصطکاک داخلی وزن مخصوص خاک و ضریب چسبندگی خاک C. به منظور مدل سازی شبکه عصبی و همچنین بررسی تاثیر پارامترهای فوق در جلسه ای که پایداری شیروانی سد از اطلاعات به دست آمده از 100 مدل سد خاکی و نرم افزار PLAXIS استفاده شده است. بر اساس نتایج به دست آمده افزایش عرض تاج سد B و طول افقی زهکش L و ضریب اصطکاک داخلی و ضریب چسبندگی خاک C به سبب افزایش ضریب پایداری سد می گردد همچنین افزایش شیب دامنه سد ارتفاع سد H و وزن مخصوص خاک باعث کاهش ضریب پایداری سد می شود. با توجه به بزرگ شدن ضریب اطمینان و تبخیری بودن روش های کلاسیک در تعیین ضریب شیروانی، که شبکه های عصبی با خطای حداکثر دو در صد از دقت قابل قبولی برخورداراند.

لینک کمکی