فایل ورد (word) عنوان فارسي: جايگاه حديث در تفاسير عصري با تاکيد بر تفسير الفرقان (عنوان عربي: مکانة الحديث في التفاسير العصرية مؤکدة علي تفسير الفرقان)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) عنوان فارسي: جايگاه حديث در تفاسير عصري با تاکيد بر تفسير الفرقان (عنوان عربي: مکانة الحديث في التفاسير العصرية مؤکدة علي تفسير الفرقان) دارای 32 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) عنوان فارسي: جايگاه حديث در تفاسير عصري با تاکيد بر تفسير الفرقان (عنوان عربي: مکانة الحديث في التفاسير العصرية مؤکدة علي تفسير الفرقان)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) عنوان فارسي: جايگاه حديث در تفاسير عصري با تاکيد بر تفسير الفرقان (عنوان عربي: مکانة الحديث في التفاسير العصرية مؤکدة علي تفسير الفرقان)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) عنوان فارسي: جايگاه حديث در تفاسير عصري با تاکيد بر تفسير الفرقان (عنوان عربي: مکانة الحديث في التفاسير العصرية مؤکدة علي تفسير الفرقان) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : آموزه هاي قرآني

تعداد صفحات :32

بهره گیری از احادیث و روایات در تفسیر قرآن در دو قرن اخیر کاهش داشته است. شاید بتوان دلیل این امر را در گسترش عقل گرایی، تفسیر قرآن به قرآن، دوری جستن از تفسیر مبهمات، ارائه تفسیری روان و بدون پیچیدگی، گسترش روش تفسیر علمی و توجه به مسائل اجتماعی و تربیتی قرآن دانست. این مقاله، پس از بررسی اجمالی تفاسیر عصری، به صورت موردی به بازکاوی دقیق جایگاه و میزان بهره گیری از حدیث، و علل و عوامل کاهش بهره مندی از آن در تفسیر الفرقان فی تفسیر القرآن بالقرآن و السنه که یکی از مهم ترین تفاسیر عصری است می پردازد. لطفا برای مشاهده متن چکیده عربی به متن کامل (PDF) مراجعه فرمایید.
كلید واژه: كلیدواژه فارسی: روایات تفسیری، تفاسیر عصری قرآن، تفسیر قرآن به قرآن، تفسیر الفرقان (كلیدواژه عربی: الروایات التفسیریه، تفاسیر القرآن العصریه، تفسیر القرآن بالقرآن، تفسیر «الفرقان»)

لینک کمکی