فایل ورد (word) سياست هاي حاکم بر اهداف آموزشي در معرفت شناسي استاد مطهري و کاربست آن در نظام جمهوري اسلامي ايران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) سياست هاي حاکم بر اهداف آموزشي در معرفت شناسي استاد مطهري و کاربست آن در نظام جمهوري اسلامي ايران دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) سياست هاي حاکم بر اهداف آموزشي در معرفت شناسي استاد مطهري و کاربست آن در نظام جمهوري اسلامي ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) سياست هاي حاکم بر اهداف آموزشي در معرفت شناسي استاد مطهري و کاربست آن در نظام جمهوري اسلامي ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) سياست هاي حاکم بر اهداف آموزشي در معرفت شناسي استاد مطهري و کاربست آن در نظام جمهوري اسلامي ايران :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : پژوهش هاي سياست اسلامي

تعداد صفحات :27

آموزش و، به تبع آن، تلاش برای تعیین و تبیین سیاست های حاکم بر اهداف آموزش اسلامی قدمتی به درازای عمر 1400 ساله اسلام دارد. (تاریخچه) اما ارائه این اهداف در شیعه امامیه به دلیل دوری شیعه از حکومت و قدرت سیاسی از آرای اندیشمندان شیعی استخراج نشده است. (مساله) از این رو، آثار مکتوب مبتنی بر سیاست های حاکم بر اهداف آموزشی از معرفت شناسی اندیشمندانی چون شهید مطهری به منظور کاربست آن در نظام جمهوری اسلامی در دست نیست. (پیشینه)پژوهش پیشِ رو پس از تبیین مبانی معرفت شناختی شهید مطهری به این پرسش اساسی پاسخ می دهد: سیاست های حاکم بر هدف های آموزشی در معرفت شناسی استاد مطهری کدام است؟ و کاربست آن در نظام جمهوری اسلامی ایران چگونه است؟ (سوال) گمان این نوشته بر آن است که می توان از مبانی معرفت شناسی شهید مطهری سیاست هایی چون اشاعه معنویت، ارتقای خودشناسی، پرورش خلاقیت را دریافت، سیاست های که می توانند خود را بر اهداف آموزشی مسلط سازند. (فرضیه) مقصود ارائه سیاست های حاکم بر اهداف آموزشی در معرفت شناسی استاد مطهری است. (هدف) گردآوری اطلاعات برای پژوهش حاضر از طریق تحقیق کتابخانه ای است. آنگاه، داده ها مبتنی بر توصیف و تحلیل و با روش تحلیلی و استنباطی به سنجش گذاشته می شده است. (روش) عرضه سیاست های چهارده گانه مستخرج از معرفت شناسی شهید مطهری سخن تازه ای است. (یافته)
كلید واژه: سیاست، جمهوری اسلامی، معرفت شناسی، شهید مطهری، اهداف آموزشی

لینک کمکی