فایل ورد (word) ارزيابي شاخص هاي مختلف سينوس فرونتال به وسيله سيتي- اسکن جهت تشخيص هويت در جمعيت ساکنين استان اصفهان

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارزيابي شاخص هاي مختلف سينوس فرونتال به وسيله سيتي- اسکن جهت تشخيص هويت در جمعيت ساکنين استان اصفهان دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارزيابي شاخص هاي مختلف سينوس فرونتال به وسيله سيتي- اسکن جهت تشخيص هويت در جمعيت ساکنين استان اصفهان  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارزيابي شاخص هاي مختلف سينوس فرونتال به وسيله سيتي- اسکن جهت تشخيص هويت در جمعيت ساکنين استان اصفهان،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارزيابي شاخص هاي مختلف سينوس فرونتال به وسيله سيتي- اسکن جهت تشخيص هويت در جمعيت ساکنين استان اصفهان :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله علمي پزشکي قانوني

تعداد صفحات :12

سابقه و هدف: سینوس فرونتال در تشخیص هویت افراد ارزشمند است مخصوصا زمانی که امکان استفاده از سایر راه های تشخیص هویت وجود ندارد. هدف از این مطالعه ارزیابی شاخص های سینوس فرونتال در جمعیت ساکنین اصفهان جهت تشخیص هویت می باشد.مواد و روش ها: در این مطالعه توصیفی- تحلیلی، تصاویر سی تی اسکن سینوس های فرونتال 103 نفر در رده سنی (81-12) سال جمع آوری شد. سپس سینوس از نظر حضور یا فقدان، قرینگی یا ناقرینگی، نوع سپتوم و شکل حدود خارجی لبه فوقانی بررسی و از نظام (FSS) برای طبقه بندی شاخص ها استفاده شد. به علاوه عرض کلی سینوس، عرض و ارتفاع سینوس راست و چپ، فاصله بلندترین نقطه دو سینوس از هم، فاصله بلندترین نقطه سینوس راست از خارجی ترین حد سینوس راست و فاصله بلندترین نقطه سینوس چپ از خارجی ترین حد سینوس چپ اندازه گیری و در نهایت داده های به دست آمده توسط آزمون فیشر و تی- استیودتت آنالیز شدند.یافته ها: غیبت دو و یک طرفه سینوس به ترتیب %1.9 و %9.2 مشاهده شد. همچنین رابطه بین سن و جنس با حضور سینوس معنادار نبود. در مردان اندازه اکثر شاخص های کمی بزرگتر از زنان بود. بین شاخص های کمی و سن رابطه معنی داری وجود نداشت. احتمال یگانگی سینوس توسط روش (FSS) در ساکنین اصفهان %75 بود که با افزودن اندازه شاخص های کمی به %100 رسید.نتیجه گیری: میزان موفقیت %75، نشان می دهد که این نظام طبقه بندی می تواند در تشخیص هویت مفید باشد، بخصوص اگر اندازه شاخص های کمی نیز به آن افزوده شود.
كلید واژه: تشخیص هویت، سینوس فرونتال، سیتی اسکن

لینک کمکی