فایل ورد (word) طراحي و مهندسي ساختار پلي سيترونيک قطعه F (ab`) 2 آنتي بادي ضد گيرنده HER2 جهت بيان در ميزبان باکتريايي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) طراحي و مهندسي ساختار پلي سيترونيک قطعه F (ab`) 2 آنتي بادي ضد گيرنده HER2 جهت بيان در ميزبان باکتريايي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) طراحي و مهندسي ساختار پلي سيترونيک قطعه F (ab`) 2 آنتي بادي ضد گيرنده HER2 جهت بيان در ميزبان باکتريايي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) طراحي و مهندسي ساختار پلي سيترونيک قطعه F (ab`) 2 آنتي بادي ضد گيرنده HER2 جهت بيان در ميزبان باکتريايي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) طراحي و مهندسي ساختار پلي سيترونيک قطعه F (ab`) 2 آنتي بادي ضد گيرنده HER2 جهت بيان در ميزبان باکتريايي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : بيماريهاي پستان ايران

تعداد صفحات :12

مقدمه: در سال های اخیر، آنتی بادی های منوکلونال نوترکیب و مشتقات آنها به عنوان یکی از مهم ترین عوامل هدف درمانی در نظر گرفته شده اند. آنتی بادی های منوکلونال به صورت رایج در میزبان پستانداران تولید می شوند که هزینه های تولید در این میزبان بسیار بالاست و در نتیجه قیمت داروهای این گروه درمانی مهم بالا بوده که به مصرف کنندگان این داروها هزینه بالایی تحمیل می شود. به این منظور انتخاب یک سیستم تولیدی ارزان و راحت مثل میزبان های باکتریایی برای کاهش هزینه تولید این محصولات به عنوان یک سرفصل بزرگ برای موضوعات در حال رشد در سیستم های بیان مواد نوترکیب به شمار می رود.روش بررسی: در این مطالعه، یک ساختار پلی سیترونی از قطعه F(ab`)2 از آنتی HER2 که قادر به بیان درد در سیستم باکتریایی باشد طراحی شد. همچنین در ساختار ناحیه لولای آنتی بادی تغییراتی داده شد تا این قطعه به شکل صحیح بیان شده و تابخورد و از تشکیل انواع مختلفی از ساختارهای هتروژنو غیرفعال جلوگیری شود. نهایتا ساختار ژنی سنتز شده در حامل باکتریایی، بدون استفاده از روش های معمول کلون سازی و به صورت مستقیم وارد شد.یافته ها: ساختار پلی سیترونیک قطعه F(ab`)2 آنتی بادی ضد گیرنده HER-2 به خوبی طراحی شد. تمامی اجزای لازم جهت رونویسی، ترجمه، تاخوردگی مناسب، شناسایی و خالص سازی در نظر گرفته شد. اصلاحات ناحیه لولا جهت به طور موفقیتامیزی انجام گرفت. کاستژنی F(ab`)2 با پرایمرهای اختصاصی تکثیر شد. کاست بیان شونده حاصل با موفقیت در داخل حامل پلاسمیدی PET-32 EK/LIC و در جایگاه LIC اضافه شد.نتیجه گیری: نتایج این مطالعه نشان می دهد که قطعه F(ab`)2 اصلاح شده با استفاده از روش کلون سازی غیر وابسته به اتصال به طور موفقیت آمیزی وارد حامل بیانی E.coli شد. اگرچه مطالعات انجام شده در زمینه طراحی و تولید قطعه F(ab`)2 بسیار محدود است، نتایج این تحقیق نشان می دهد که میزبان های باکتریایی مسیرهای جایگزین مناسب و سیستم بیانی مقرون به صرفه از نظر اقتصادی برای تولید قطعات آنتی بادی هستند.
كلید واژه: آنتی بادی نوترکیب، کلون سازی، ساختار پلی سیسترونی، میزبان باکتریایی، گیرنده HER-2

لینک کمکی