فایل ورد (word) مقاله بررسي ميزان مشارکت و پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان دبيرستاني با استفاده از روش آموزش کلاس معکوس

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله بررسي ميزان مشارکت و پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان دبيرستاني با استفاده از روش آموزش کلاس معکوس دارای 26 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله بررسي ميزان مشارکت و پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان دبيرستاني با استفاده از روش آموزش کلاس معکوس  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله بررسي ميزان مشارکت و پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان دبيرستاني با استفاده از روش آموزش کلاس معکوس،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله بررسي ميزان مشارکت و پيشرفت تحصيلي دانش‌آموزان دبيرستاني با استفاده از روش آموزش کلاس معکوس :


تعداد صفحات :26

هدف این تحقیق بررسی میزان مشارکت و پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان دبیرستانی در درس زبان انگلیسی با روش آموزشی کلاس معکوس بوده است. برای انجام تحقیق از روش‌های توصیفی و شبه آزمایشی پیش­آزمون-پس­آزمون استفاده شده است. 56 دانش‌آموز دوم دبیرستان از مدرسه­ای در شهر تهران به صورت تصادفی در دو گروه آزمایشی و کنترل قرار داده شدند و به مدت 20 هفته (هر هفته 2ساعت) آموزش زبان انگلیسی به صورت معکوس و سنتی به ترتیب برای گروه­های آزمایش و کنترل ارائه شد. برای بدست آوردن میزان مشارکت دانش‌آموزان در کلاس معکوس از پرسشنامه مشارکت ریو (2013) و برای اندازه‌گیری پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان از آزمون محقق‌ساخته استفاده شده است. پایایی پرسشنامه ریو، 95/ و پایایی آزمون محقق ساخته از طریق آزمون مجدد، 90/ محاسبه شده است. یافته‌های پژوهش نشان می­دهد که میزان مشارکت دانش‌آموزان در کلاس درس معکوس در هر چهار مؤلفه مشارکت رفتاری، شناختی، عاطفی و عاملی بالاتر از میانگین است. همچنین تفاوت معناداری در میزان پیشرفت تحصیلی دانش‌آموزان بین دو گروه آزمایش و کنترل وجود دارد. بر اساس نتایج این پژوهش، کلاس درس به شیوه معکوس با افزایش میزان مشارکت دانش‌آموز موجب بهبود عملکرد تحصیلی آنان می‌شود.

لینک کمکی