فایل ورد (word) مقاله برآورد ارزش تفرجي پارک‌هاي جنگلي و تعيين عوامل مؤثر بر آن‌ها (مطالع? موردي: پارک جنگلي شهيد کوهناني کوهدشت)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله برآورد ارزش تفرجي پارک‌هاي جنگلي و تعيين عوامل مؤثر بر آن‌ها (مطالع? موردي: پارک جنگلي شهيد کوهناني کوهدشت) دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله برآورد ارزش تفرجي پارک‌هاي جنگلي و تعيين عوامل مؤثر بر آن‌ها (مطالع? موردي: پارک جنگلي شهيد کوهناني کوهدشت)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله برآورد ارزش تفرجي پارک‌هاي جنگلي و تعيين عوامل مؤثر بر آن‌ها (مطالع? موردي: پارک جنگلي شهيد کوهناني کوهدشت)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله برآورد ارزش تفرجي پارک‌هاي جنگلي و تعيين عوامل مؤثر بر آن‌ها (مطالع? موردي: پارک جنگلي شهيد کوهناني کوهدشت) :


تعداد صفحات :21

در این تحقیق سعی می­شود تا ارزش تفرجی پارک جنگلی شهید کوهنانی بلوران واقع در شهرستان کوهدشت، استان لرستان به روش هزینه سفر فردی برآورد شود. داده­های مورد نیاز از طریق تکمیل پرسشنامه و مصاحب حضوری با 150 بازدیدکننده از این پارک در سال 1393 جمع­آوری شدند. برای بررسی تأثیر متغیرهای توضیحی بر تعداد دفعات بازدید، از مدل رگرسیونی خطی استفاده شده است. برای این منظور، تابع سفر با فرم‏های تابعی خطی، لگاریتمی، خطی- لگاریتمی و لگاریتمی- خطی برآورد شده است. از میان این فرم­ها، براساس معیارهای اقتصادسنجی، فرم تابعی خطی انتخاب شد و پارامترهای این مدل با استفاده از روش حداقل مربعات معمولی برآورد شدند. مازاد مصرف کننده برای هر فرد در حدود 430 هزار ریال به ازای هر بازدید و ارزش تفرجی سالانه برای هر هکتار از اراضی پارک با توجه به مساحت 15/1094 هکتاری فعلی آن در حدود 66 میلیون ریال محاسبه شد. نتایج همچنین نشان داد که متغیرهای هزینه، درآمد، مسافت و تحصیلات از نظر آماری به ترتیب در سطح یک درصد، پنج درصد، و ده درصد معنی­دار شدند.

لینک کمکی