فایل ورد (word) مقاله تمايل به پرداخت براي انرژي‌هاي محيط‌زيست محور در استان خراسان رضوي: کاربرد الگوي توبيت فضايي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله تمايل به پرداخت براي انرژي‌هاي محيط‌زيست محور در استان خراسان رضوي: کاربرد الگوي توبيت فضايي دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله تمايل به پرداخت براي انرژي‌هاي محيط‌زيست محور در استان خراسان رضوي: کاربرد الگوي توبيت فضايي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله تمايل به پرداخت براي انرژي‌هاي محيط‌زيست محور در استان خراسان رضوي: کاربرد الگوي توبيت فضايي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله تمايل به پرداخت براي انرژي‌هاي محيط‌زيست محور در استان خراسان رضوي: کاربرد الگوي توبيت فضايي :


تعداد صفحات :21

به­کارگیری روش­های برآورد عوامل مؤثر بر تمایل به پرداخت برای انرژی­های تجدید پذیر برای انجام برنامه­ریزی­های اقتصادی و اتخاذ سیاست­های مناسب برای سرمایه‏گذاری در انرژی­های تجدید­پذیر امری ضروری به نظر می­رسد. مقال حاضر با استفاده از اطلاعات مقطع زمانی 245 خانوار شهری و روستایی در سه شهرستان منتخب استان خراسان رضوی (مشهد، نیشابور، سبزوار) برای سال 1393، به بررسی عوامل اقتصادی- اجتماعی مؤثر بر تمایل به پرداخت برای انرژی_های تجدیدپذیر می­پردازد. برای این منظور در چارچوب ارزش­گذاری مشروط انتها باز، از روش توبیت فضایی استفاده شده است. نتایج نشان داد که تمایل به پرداخت به­طور معناداری تحت تأثیر عوامل مکانی قرار گرفته است. متوسط تمایل به پرداخت ماهان خانوارهای مشهدی 545/48 هزار تومان است که در مقایسه با 778/43 و 261/40 هزار تومان برای ساکنین شهرستان­های نیشابور و سبزوار بالاتر است. بنابراین، ساختار فضایی مؤلفه­ای غیر قابل چشم­پوشی در مطالعات ارزش­گذاری محسوب می­شود. بر این اساس توصیه می­شود که در مطالعات ارزش­گذاری مورد توجه محققین قرار بگیرد.

لینک کمکی