فایل ورد (word) مقاله ارائ? مدل رياضي بر اساس مسئل? مسيريابي خودرو ظرفيت‎دار با پنجره‌هاي زماني براي جمع‎آوري زباله

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله ارائ? مدل رياضي بر اساس مسئل? مسيريابي خودرو ظرفيت‎دار با پنجره‌هاي زماني براي جمع‎آوري زباله دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله ارائ? مدل رياضي بر اساس مسئل? مسيريابي خودرو ظرفيت‎دار با پنجره‌هاي زماني براي جمع‎آوري زباله  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله ارائ? مدل رياضي بر اساس مسئل? مسيريابي خودرو ظرفيت‎دار با پنجره‌هاي زماني براي جمع‎آوري زباله،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله ارائ? مدل رياضي بر اساس مسئل? مسيريابي خودرو ظرفيت‎دار با پنجره‌هاي زماني براي جمع‎آوري زباله :


تعداد صفحات :29

امروزه، تولید انواع زباله و مشکلات زیست‎محیطی مربوط به آن، مدیریت خدمات شهری را با مشکلات زیادی در زمین جمع‎آوری حمل و نقل و دفع زباله مواجه سا خته است. با توجه به این که جمع‎آوری و حمل زباله­ها بخش شایان توجهی از بودج مدیریت زباله‌ها را به خود اختصاص می‌دهد، به‎کارگیری روش مناسب برای کم­کردن هزینه­های جمع‎آوری، ضروری به نظر می‌رسد. در این پژوهش یک مدل ریاضی برای جمع‎آوری زباله ارائه شده که با کمینه کردن مسافت طی شده توسط کامیون‌ها، هزینه‌های مربوط به جمع‎آوری و حمل و نقل را کاهش می‎دهد. همچنین مدل این انعطاف‎پذیری را دارد که در صورت نیاز، زباله‎های یک گره در دو یا چند زمان مجزا جمع‎آوری شوند. در ادامه، چند مسئله در ابعاد کوچک با نرم‎افزار CPLEX و همچنین با الگوریتم فراابتکاری حل شد و نتایج هر دو روش مقایسه شدند. سپس داده‎های مربوط به مطالع موردی جمع‎آوری شد و تورهای مربوط به حرکت خودروها با استفاده از الگوریتم فراابتکاری به‎دست آمد. در پایان با استفاده از یک مدل ریاضی تعداد خودروهای مورد نیاز برای مسئله محاسبه شد.

لینک کمکی