فایل ورد (word) مقاله اولويت‌بندي پيشران‌هاي پيچيدگي زنجير? تأمين با استفاده از فرايند تحليل سلسله‎مراتبي فازي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله اولويت‌بندي پيشران‌هاي پيچيدگي زنجير? تأمين با استفاده از فرايند تحليل سلسله‎مراتبي فازي دارای 36 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله اولويت‌بندي پيشران‌هاي پيچيدگي زنجير? تأمين با استفاده از فرايند تحليل سلسله‎مراتبي فازي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله اولويت‌بندي پيشران‌هاي پيچيدگي زنجير? تأمين با استفاده از فرايند تحليل سلسله‎مراتبي فازي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله اولويت‌بندي پيشران‌هاي پيچيدگي زنجير? تأمين با استفاده از فرايند تحليل سلسله‎مراتبي فازي :


تعداد صفحات :36

در حال حاضر، پیچیدگی‌های متعددی در زنجیر تأمین وجود دارد. این پیچیدگی‌ها، به‌واسط ظهور مقوله‌هایی مانند جهانی‌شدن، سفارشی‌سازی، نوآوری، انعطاف‌پذیری، پایداری و عدم قطعیت در حال تکامل و رشد هستند. رشد پیچیدگی زنجیر تأمین بر هزینه‌ها و خدمات ارائه‌شده به مشتریان، تأثیر منفی می‌گذارد. از این رو، هدف این پژوهش اولویت‌بندی پیشران‌های پیچیدگی زنجیر تأمین در شرکت‌های تولید لوازم خانگی است. برای این کار، پس از بررسی ادبیات نظری پژوهش، پیشران‌های پیچیدگی زنجیر تأمین برای اولویت‌بندی شناسایی شدند؛ سپس به‎کمک روش تحلیل سلسله‎مراتبی فازی و نظرسنجی، این شاخص‌ها بر پای مقایسه‎های زوجی صورت گرفته، توسط تعدادی از خبرگان حوز تولید لوازم ‌خانگی، وزن‎دهی شدند. طبق نتایج کسب‌شده از این مدل تحقیقاتی، مشخص شد که از 46 پیشران پیچیدگی بررسی‎شده «سازوکارهای بازگشت مواد اولیه به تأمین‌کنندگان» بیشترین درج اهمیت را دارد.

لینک کمکی