فایل ورد (word) مقاله پيشگيري از وقوع ورشکستگي در نظام حقوقي ايران و جايگاه آن در فقه اماميه با نگاهي به حقوق فرانسه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله پيشگيري از وقوع ورشکستگي در نظام حقوقي ايران و جايگاه آن در فقه اماميه با نگاهي به حقوق فرانسه دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله پيشگيري از وقوع ورشکستگي در نظام حقوقي ايران و جايگاه آن در فقه اماميه با نگاهي به حقوق فرانسه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله پيشگيري از وقوع ورشکستگي در نظام حقوقي ايران و جايگاه آن در فقه اماميه با نگاهي به حقوق فرانسه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله پيشگيري از وقوع ورشکستگي در نظام حقوقي ايران و جايگاه آن در فقه اماميه با نگاهي به حقوق فرانسه :


تعداد صفحات :27

یکی از موانع عمده امنیت در فعالیت‌های تجاری موضوع ورشکستگی است که دولت‌ها برای پیشگیری از آن از تمامی ظر فیت‌ها بهره می‌برند و از این طریق نظم اقتصادی در نظام تجاری را حفظ و مانع خروج مبادلات و روابط تجاری، از تعادل می‌شوند. در فقه امامیه نیز نهادهایی همچون صلح چنین کارکردی را دارد که می‌تواند پاسخ مناسبی برای این نیاز باشد و تجلی آن را می‌توان در قانون مدنی ایران در ماده 722 یافت. همچنین می‌توان به ظرفیت نهادهایی نظیر وقف و زکات نیز در این زمینه اشاره کرد. در این تحقیق نهاد میانجیگری که در ماده 35 قانون تجارت فرانسه منعکس‌شده با نهادهای مشابه در فقه مانند صلح و... مورد مقایسه قرار خواهد گرفت تا معلوم شود که آیا نهادهای موجود در حقوق ایران، چنین کارکردی را می‌توانند داشته باشند یا خیر و در صورت منفی بودن پاسخ، با چه تمهیداتی می‌توان به اهداف موردنظر در ماده 35 قانون فرانسه دست‌یافت.

لینک کمکی