فایل ورد (word) مقاله تبيين ابعاد آنومي و عوامل اجتماعي موثر بر آن (مورد مطالعه: دانش آموزان دوره‌ي متوسطه استان ايلام)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله تبيين ابعاد آنومي و عوامل اجتماعي موثر بر آن (مورد مطالعه: دانش آموزان دوره‌ي متوسطه استان ايلام) دارای 28 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله تبيين ابعاد آنومي و عوامل اجتماعي موثر بر آن (مورد مطالعه: دانش آموزان دوره‌ي متوسطه استان ايلام)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله تبيين ابعاد آنومي و عوامل اجتماعي موثر بر آن (مورد مطالعه: دانش آموزان دوره‌ي متوسطه استان ايلام)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله تبيين ابعاد آنومي و عوامل اجتماعي موثر بر آن (مورد مطالعه: دانش آموزان دوره‌ي متوسطه استان ايلام) :


تعداد صفحات :28

آنومی از مسائلی است که جوامع مدرن با آن دست به گریبان اند. آنومی مسئله‌ای اجتماعی یا بیماری جامعه مدرن است و نه تنها درمانی روشن نیافته، بلکه به دوران پسامدرن نیز انتقال یافته است. پژوهش حاضر به تبیین جامعه شناختی ابعاد آنومی (فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی)نوجوانان دختر استان ایلام می­پردازد. روش کار در این تحقیق پیمایش است و تکنیک جمع آوری داده‌ها نیز پرسش نامه می‌باشد. جامعه‌ی آماری تمامی نوجوانان دختر استان ایلام است، که در111 مدرسه متوسطه‌ی دوم در سال تحصیلی 96-95مشغول به تحصیل می‌باشند. تعداد آنها 7446 نفر است و از این تعداد 400 نفر بعنوان نمونه انتخاب شده­اند. برای تعیین مدارس بصورت خوشه‌ای چند مرحله‌ای و سپس برای انتخاب افراد از نمونه گیری طبقه‌ای متناسب استفاده شده است. تبیین جامعه شناختی ابعاد آنومی (مطالعه موردی نوجوانان دختر استان ایلام ( در قالب15 فرضیه مطرح شد، که نتایج زیر بدست آمد: پس از ورود متغیرهای مستقل در تحلیل رگرسیونی، بر اساس روش پیش رونده طی سه مرحله با متغیرهای احساس نابرابری، نگرش به آینده و اعتماد بین فردی معنی­دار بوده اند. احساس نابرابری (418/0)-نگرش به آینده(212/0)-اعتماد بین فردی(123/0) می‌باشد.

لینک کمکی