فایل ورد (word) مقاله تبيين مسائل و واقعيت‎هاي مرتبط با عبارت «ارائه به نحو مطلوب» در اظهارنظر گزارش حسابرسي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله تبيين مسائل و واقعيت‎هاي مرتبط با عبارت «ارائه به نحو مطلوب» در اظهارنظر گزارش حسابرسي دارای 38 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله تبيين مسائل و واقعيت‎هاي مرتبط با عبارت «ارائه به نحو مطلوب» در اظهارنظر گزارش حسابرسي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله تبيين مسائل و واقعيت‎هاي مرتبط با عبارت «ارائه به نحو مطلوب» در اظهارنظر گزارش حسابرسي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله تبيين مسائل و واقعيت‎هاي مرتبط با عبارت «ارائه به نحو مطلوب» در اظهارنظر گزارش حسابرسي :


تعداد صفحات :38

با هدف شناسایی و تجزیه و تحلیل مسائل و واقعیت­های زبان حسابرسی، عبارت کلیدی «ارائه به نحو مطلوب» در پژوهش حاضر با روش­شناسی نظریه­پردازی زمینه­بنیان مطالعه شده است. این مطالعه از طریق مصاحب عمیق با خبرگان و شرکای مؤسسه‎های حسابرسی اجرا شده و با انجام 15 مصاحبه به روش گلول برفی به اشباع رسیده است. بر اساس نتایج به‎دست آمده از مصاحبه­ها، مهم­ترین مسئل موجود در رابطه با کاربرد عبارت «ارائه به نحو مطلوب» به نا­هماهنگی میان مضمون مطلق واژ «مطلوب» با ماهیت نسبی کار حسابرسی بازمی­گردد. علاوه­بر این، یافته­ها واقعیت تعریف­نشدگی عبارت «ارائه به نحو مطلوب» را نشان می­دهد که به زعم حسابرسان پیامد نامساعدی نداشته و بنابراین به راهکاری برای ارائ تعریف از این عبارت نیاز ندارد. مسئل فاصل ادراکی در ارتباط با عبارت «ارائه به نحو مطلوب» نیز از اختلاط این واقعیت با مسئل نا­هماهنگی حاصل شده است. در آخر نتایج به‎دست آمده از مصاحبه­ها به تأیید دو خبر دانشگاهی با تجرب فعالیت در حرف حسابرسی رسیده است.

لینک کمکی