فایل ورد (word) مقاله تعيين طبقه‌بندي کيفي آب‌ بر اساس حداقل پارامترهاي کيفي (مطالع? موردي: رودخان? کارون)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله تعيين طبقه‌بندي کيفي آب‌ بر اساس حداقل پارامترهاي کيفي (مطالع? موردي: رودخان? کارون) دارای 22 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله تعيين طبقه‌بندي کيفي آب‌ بر اساس حداقل پارامترهاي کيفي (مطالع? موردي: رودخان? کارون)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله تعيين طبقه‌بندي کيفي آب‌ بر اساس حداقل پارامترهاي کيفي (مطالع? موردي: رودخان? کارون)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله تعيين طبقه‌بندي کيفي آب‌ بر اساس حداقل پارامترهاي کيفي (مطالع? موردي: رودخان? کارون) :


تعداد صفحات :22

رودخانه­ها یکی از مهم­ترین منابع تأمین آب شیرین به­شمار می­روند. محدودیت این منابع ضرورت حفظ کیفیت آن­ها را نشان می­دهد. به‌منظور پایش کیفی منابع آب معمولاً از شاخص­های کیفیت آب استفاده می­شود. هر کدام از این شاخص بر اساس پارامترهای کیفی مشخصی محاسبه می­شوند که فرآیند نمونه­برداری و تعیین مقدار این پارامترها زمان­بر و پرهزینه است، لذا یافتن روشی دقیق که در آن با حداقل پارامترهای کیفی بتوان طبق­ کیفیت آب را تعیین کرد بسیار مفید است. در مقال حاضر از مزایای شبک عصبی احتمالی (PNN) به­عنوان یک طبقه­بندی­کننده برای تعیین کیفیت آب رودخان کارون به­عنوان جایگزینی برای شاخص متداول و پرکاربرد NSFWQI استفاده شد. برای این منظور از آمار کیفی 172 نمونه استفاده شد به این صورت که پارامترهای کیفی و کلاس­های کیفیت آب حاصل از شاخص NSFWQI به ترتیب به عنوان ورودی مدل و خروجی مدل در نظر گرفته شدند. جهت ارزیابی عملکرد مدل PNN، از معیارهای ارزیابی نرخ خطا، مقدار خطا، دقت و ضریب همبستگی اسپیرمن استفاده شد. نتایج نشان داد که PNN تنها با استفاده از سه پارامتر کیفی کدورت، کلیفرم مدفوعی و کل مواد جامد می­تواند با دقت 37/94% و 78/90% به ترتیب در مرحل آموزش و آزمایش، طبقه­ کیفی آب را مشخص کند که بیانگر دقت بالای PNN در تعیین طبقه کیفی آب می­­باشد .

لینک کمکی