فایل ورد (word) مقاله تبيين الگوي مدل‌سازي ترافيک در مسائل مسيريابي خودرو مبتني بر پارادايم حمل و نقل سبز (مورد مطالعه: شرکت زمزم)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله تبيين الگوي مدل‌سازي ترافيک در مسائل مسيريابي خودرو مبتني بر پارادايم حمل و نقل سبز (مورد مطالعه: شرکت زمزم) دارای 42 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله تبيين الگوي مدل‌سازي ترافيک در مسائل مسيريابي خودرو مبتني بر پارادايم حمل و نقل سبز (مورد مطالعه: شرکت زمزم)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله تبيين الگوي مدل‌سازي ترافيک در مسائل مسيريابي خودرو مبتني بر پارادايم حمل و نقل سبز (مورد مطالعه: شرکت زمزم)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله تبيين الگوي مدل‌سازي ترافيک در مسائل مسيريابي خودرو مبتني بر پارادايم حمل و نقل سبز (مورد مطالعه: شرکت زمزم) :


تعداد صفحات :42

هدف از ارائ این مقاله، تبیین مناسب­ترین الگوی مدل­سازی ترافیک در مسائل مسیریابی خودرو، مبتنی بر پارادایم حمل و نقل سبز است. ادبیات موضوع نشان‎دهند وجود چهار رویکرد در مدل­سازی ترافیک شامل، ساده، گسسته، پیوسته و تصادفی است. بنابراین، بر اساس روش فراتحلیل کیفی، به بررسی توصیفی و ارزیابی 67 منبع در زمین حمل و نقل سبز از لحاظ استفاده از رویکردهای یاد شده (بررسی قوت‎ها و ضعف‎های هر رویکرد) اقدام شد. نتایج گویای بهتر بودن رویکرد پیوسته بود. با توجه به وجود الگوهای مختلف مدل­سازی در رویکرد پیوسته، برای دستیابی به الگوی مناسب، شبک توزیع شرکت زمزم بر اساس داده­های مربوط به منطق فروش تهران‎­پارس در تاریخ 31 مرداد 1395 مطالعه شد. نتایج نشان داد الگوهای موجود نامناسب‎اند و باید الگوی مناسبی برای شبک توزیع زمزم توسعه یابد. الگوی توسعه‎یافته در این مقاله شامل دو شاخص تعریف گر مجازی و محاسب متوسط سرعت با در نظر گرفتن حالت‎های ترافیک چندگانه است. این الگو ایرادهای دو الگوی موجود در ادبیات بر اساس رویکرد پیوسته را تصحیح می­کند.

لینک کمکی