فایل ورد (word) مقاله شناسايي موانع و محدوديت هاي اجراي بازاريابي رابطه مند در شرکت هاي بيمه دولتي در ايران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله شناسايي موانع و محدوديت هاي اجراي بازاريابي رابطه مند در شرکت هاي بيمه دولتي در ايران دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله شناسايي موانع و محدوديت هاي اجراي بازاريابي رابطه مند در شرکت هاي بيمه دولتي در ايران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله شناسايي موانع و محدوديت هاي اجراي بازاريابي رابطه مند در شرکت هاي بيمه دولتي در ايران،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله شناسايي موانع و محدوديت هاي اجراي بازاريابي رابطه مند در شرکت هاي بيمه دولتي در ايران :
تعداد صفحات :24

در عصر حاضر، بخش خدمات دستخوش آنچنان تغییراتی است که در طول تاریخ خود تجربه نکرده است. این تغییرات هم بر ساختار صنعت و هم بر ماهیت رقابت تاثیر گذاشت هاند. جای تعجب نیست که در این محیط پرچالش همراه با تغییرات شتابنده، مؤسسات خدماتی و مالی مجبور شد هاند واکنش خود را نسبت به بازار تغییر دهند کمتر روی محصولات و بیشتر بر مشتریان و رقابت متمرکز شوند، و به جای دید کوتاه مدت، دید بلند مدت داشته باشند. شدت رقابت و پیچیدگی آن بسیاری از شرکت ها را ناگزیر از پذیرش جهان بینی جدید بازاریابی، یعنی "بازاریابی رابطه مند"، نموده است. کاتلر( 2000 ) بازاریابی رابطه مند را "ایجاد، حفظ و تقویت روابط قوی با مشتریان و سایر گروههای ذینفع" تعریف کرده است. تحقیق حاضر به شناسایی موانع و محدودیت های اجرای بازاریابی رابط همند در شرکت های بیمه دولتی در ایران می پردازد. محقق ضمن مرور گسترده ای در منابع ثانویه و مصاحبه با افراد با تجربه در صنعت بیمه و شرکت های بیمه ایران، آسیا، دانا و البرز موانع مزبور را شناسایی نموده و پرسشنامه ای شامل 47 متغیر را بین 380 نفر از مدیران و کارشناسان چهار شرکت مزبور (که در مجموع 89 درصد از بازار بیمه ایران را در سال 1383 در اختیار دارند) پخش نمود. تحلیل عاملی متغیرهای مزبور موجب تقلیل آنها به 12 عامل 64 درصد از کل واریانس متغیرها را توجیه م ینمود گردید. در این تحقیق، ضمن معرفی / اصلی، که 5 عوامل مزبور، مدل جدیدی که در مورد موانع به کارگیری بازاریابی رابطه مند در شرکت های بیمه دولتی ایران طراحی شده است، ارائه می گردد.

لینک کمکی