فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير برند گرايي بر عملکرد برند و عملکرد مالي شرکت در شرکت هاي فعال در شهرک هاي صنعتي اهواز

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير برند گرايي بر عملکرد برند و عملکرد مالي شرکت در شرکت هاي فعال در شهرک هاي صنعتي اهواز دارای 24 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير برند گرايي بر عملکرد برند و عملکرد مالي شرکت در شرکت هاي فعال در شهرک هاي صنعتي اهواز کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير برند گرايي بر عملکرد برند و عملکرد مالي شرکت در شرکت هاي فعال در شهرک هاي صنعتي اهواز،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير برند گرايي بر عملکرد برند و عملکرد مالي شرکت در شرکت هاي فعال در شهرک هاي صنعتي اهواز :
تعداد صفحات :24

امروزه مدیران متوجه شده­اند که برند و مدیریت برند برای ادامه حیات کسب وکارشان بسیار لازم و ضروری است. در واقع برندها به بخش جدایی ناپذیر ارزش شرکت و نیز یک دارایی استراتژیک مهم تبدیل شده­اند به طوری که برای برخی از شرکت­ها، برند، همه­ی دارایی آن شرکت محسوب می­شود. از این رو، هدف این تحقیق شناسایی تاثیرات برندگرایی بر عملکرد برند (آگاهی برند، تصویر برند، وفاداری برند) و عملکرد مالی شرکت است. برای انجام این پژوهش، 162 پرسشنامه در بین مدیران شرکت­های فعال در شهرک­های صنعتی اهواز توزیع شد که 141 پرسشنامه جمع آوری شد و از روش تحقیق همبستگی به آزمون فرضیه­ها در نرم افزار SPSS پرداخته شد. نتایج تحقیق نشان داد که برند گرایی، اثر مستقیم و مثبتی بر تمایز برند و عملکرد برند و همچنین عملکرد برند نیز اثر مستقیم و مثبتی بر عملکرد مالی شرکت دارد. محدودیت منابع مالی و زمانی باعث شد که محقق نتواند برای ارزیابی عملکرد برند به بررسی و محاسبه سهم بازار برند شرکت­های مورد مطالعه در سطح استان بپردازد. همچنین عدم ارائه اطلاعات مالی توسط مدیران شرکت­ها باعث شد برای سنجش عملکرد مالی شرکت، فقط به جمع آوری اطلاعات از طریق پرسشنامه پرداخته شود. نتایج این تحقیق می­تواند مورد استفاده مدیران شرکت­های تولیدی قرار بگیرد. بر پایه­ی نتایج به دست آمده، استقرار استراتژی شرکت بر پایه­ی استراتژی برند (برند گرایی)، منجر به بهبود عملکرد برند و عملکرد مالی خواهد شد.

لینک کمکی