فایل ورد (word) مقاله تاثير ويژگي‌هاي روان‌شناختي در شکل‌گيري استرس تکنولوژي مورد مطالعه: کاربران گوشي‌هاي هوشمند

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله تاثير ويژگي‌هاي روان‌شناختي در شکل‌گيري استرس تکنولوژي مورد مطالعه: کاربران گوشي‌هاي هوشمند دارای 27 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله تاثير ويژگي‌هاي روان‌شناختي در شکل‌گيري استرس تکنولوژي مورد مطالعه: کاربران گوشي‌هاي هوشمند  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله تاثير ويژگي‌هاي روان‌شناختي در شکل‌گيري استرس تکنولوژي مورد مطالعه: کاربران گوشي‌هاي هوشمند،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله تاثير ويژگي‌هاي روان‌شناختي در شکل‌گيري استرس تکنولوژي مورد مطالعه: کاربران گوشي‌هاي هوشمند :


سال انتشار : 1394

تعداد صفحات :27

گوشی­های هوشمند به یکی از ضروریات زندگی مردم تبدیل شده­اند. این تحقیق به بررسی ارتباط بین ویژگی­های روانی و استفاده اجباری و استرس تکنولوژی پرداخته است. داده­های پژوهش از طریق پرسش­نامه استاندارد میان 647 نفر از استفاده­کنندگان گوشی‌های هوشمند در شهر تهران بدست آمده است و برای بررسی نتایج از نرم افزارهای لیزرل و اس­پی­اس­اس استفاده شده است. یافته­های این پژوهش نشان داده است که استفاده اجباری از گوشی­های هوشمند و تکنواسترس به­طور مستقیم با ویژگی­های روانی از جمله منبع کنترل، اضطراب تعامل اجتماعی و نیاز به لمس در ارتباط است. ولی رابطه بین مادی گرایی و استفاده اجباری از گوشی­های هوشمند مورد تایید قرار نگرفت.

لینک کمکی