فایل ورد (word) مقاله بررسي نگرش دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران نسبت به کم و کيف مطبوعات ورزشي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله بررسي نگرش دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران نسبت به کم و کيف مطبوعات ورزشي دارای 21 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله بررسي نگرش دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران نسبت به کم و کيف مطبوعات ورزشي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله بررسي نگرش دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران نسبت به کم و کيف مطبوعات ورزشي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله بررسي نگرش دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي دانشگاه تهران نسبت به کم و کيف مطبوعات ورزشي :
تعداد صفحات :21

ورزش از جمله بحث انگیزترین موضو عات در کشورهای مختلف جهان می باشد . باید گفت کهرویدادهای ورزشی از مهمترین مقوله ها در هر کشوری است که تقریباٌ تمام مردم به نوعی با آن درارتباط و خواستار مطلع شدن به موقع از اخبار ورزشی داخلی و خارجی هستند . در کشور ما این: رسالت از یک طرف بر عهده صدا و سیما و از طرف دیگر بر عهده مطبوعات است .(بارفروش، 138023 ) با توجه به اهمیت موضوع ورزش و نقش آن در سلامت و نشاط روحی و جسمی افراد جامعهوظیفه مدیران مسئول، سر دبیران، خبرنگاران، نویسندگان ورزشی را، برای هرچه پربار کردن و اطلاع(56 : رسانی بهتر در امر ورزش، چندین برابر می سازد. (دارایی، 1385هدف این مقاله تبیین و بررسی میزان رضایت مندی دانشجویان تربیت بدنی دانشگاه تهران ازکمو کیف نشریات ورزشی بوده است. تحقیق حاضر از نظر هدف کاربردی و از نظر روش از نوع همبستگیمی باشند . برای انجام این تحقیق از روش نمونه گیری تصا دفی طبقه ای استفاده شده که از بیندانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، به 240 نفر پرسشنامهتوزیع و جمع آوری شده است.نتایج تحقیق نشان داد که با توجه به آمار و ارقام بدست آمده از پژوهش، دانشجویان رشته تربیتبدنی دانشگاه تهران از عملکرد مطبوعات ورزشی رضایت زیادی ندارند. پاسخگویان بر این باورند کهمطبوعات ورزشی اخبار مسابقات ورزشی دانشجویی را کم تحت پوشش قرار داده و اخبار مربوط بهزنان نیز در این گونه نشریات اندک می باشد. در نشریات ورزشی ارتباط منطقی بین تصاویر چاپ شدهو گزارش های مندرج وجود ندارد. هم چنین در این گونه نشریات به تاکتیک های و تمرین های روز دنیا توجه جدی نمی شود.

لینک کمکی