فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير اجراي طرح "کتاب من" بر ميزان مراجعه پسندي اعضاي کتابخانه هاي عمومي منتخب شهر مشهد

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير اجراي طرح "کتاب من" بر ميزان مراجعه پسندي اعضاي کتابخانه هاي عمومي منتخب شهر مشهد دارای 29 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير اجراي طرح "کتاب من" بر ميزان مراجعه پسندي اعضاي کتابخانه هاي عمومي منتخب شهر مشهد  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير اجراي طرح "کتاب من" بر ميزان مراجعه پسندي اعضاي کتابخانه هاي عمومي منتخب شهر مشهد،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) مقاله بررسي تاثير اجراي طرح "کتاب من" بر ميزان مراجعه پسندي اعضاي کتابخانه هاي عمومي منتخب شهر مشهد :
تعداد صفحات :29

هدف: این پژوهش به منظور بررسی مراجعه‌پسندی کتابخانه‌ها در پی اجرای طرح «کتاب من» در کتابخانه‌های عمومی شهر مشهد انجام شده است. روش پژوهش: پژوهش حاضر از نظر هدف کاربردی است و به روش پیمایشی انجام شده است. جامعه آماری پژوهش تمامی کتابداران شاغل و استفاده‌کنندگان از طرح «کتاب من» در 8 کتابخانه منتخب بود که با روش نمونه‌گیری طبقه‌ای و بر مبنای جدول مورگان و کرجسی، تعداد 361 مراجعه‌کننده و 26 کتابدار، به عنوان حجم نمونه انتخاب شدند. یافته‌های پژوهش:یافته‌های پژوهش نشان داد هم کتابداران و هم مراجعه‌کنندگان درباره مراجعه‌پسندتر شدن مجموعه، نظر مثبتی داشتند. نتیجه‌گیری:از یافته‌های به دست آمده می‌توان نتیجه گرفت که اجرای طرح «کتاب من» در دراز مدت؛ در عین حال که موجب سازگاری بیشتر مجموعه با نیازهای کاربران خواهد بود، از لحاظ تناسب موضوعی مجموعه با سیاستهای کتابخانه‌های عمومی نیز سازگاری بیشتری به وجود خواهد آمد.

لینک کمکی