فایل ورد (word) : بررسي تأثير کانسار سرب و روي منطقه لنجان اصفهان بر آلودگي‌هاي زيست محيطي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) : بررسي تأثير کانسار سرب و روي منطقه لنجان اصفهان بر آلودگي‌هاي زيست محيطي صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) : بررسي تأثير کانسار سرب و روي منطقه لنجان اصفهان بر آلودگي‌هاي زيست محيطي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: بررسی تأثیر کانسار سرب و روی منطقه لنجان اصفهان بر آلودگی‌های زیست محیطی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

گرایش زمین­شناسی زیست‌محیطی

قسمت هایی از پروپوزال:

1 در دنیای امروز با پیشرفت صنعت، آلودگی انسان زاد خاک‌ها بوسیله‌ی عناصر فلزی همچون کادمیوم، روی، سرب، مس، نیکل، آرسنیک و جیوه در بسیاری از کشورها اتفاق افتاده است. در سال‌های اخیر این مسئله یکی از مشکلات زیست محیطی مهم در بسیاری از کشورهای توسعه یافته همچون ژاپن، آمریکا و آلمان بوده و فعالیت‌های معدنی، استفاده از کودها و نیز استفاده از آفت کش‌ها به عنوان مهم‌ترین فاکتورهای آلوده کننده‌ی خاک شناخته شده‌اند (Gnandi et al., 2002).

کانسار سرب و روی لنجان در20 کیلومتری جنوب غرب اصفهان واقع شده است و از بزرگترین ذخایر سرب و روی ایران به حساب می‌آید. کانسنگ این ذخیره معدنی از کانه‌های اسمیت زونیت، سروزیت، اسفالریت وگالن تشکیل شده و کانی‌های گانگ شامل دولومیت، کلسیت، باریت، همی مورفیت، مالاکیت و مارکاسیت است. آبشویی و هوازدگی شیل‌های سیاه رنگ، سنگ آهک دولومیتی میزبان و کانه‌ها و گانگ‌ها در طول زمان سبب رها شدن فلزاتی می‌شود که در کانه زایی این کانسار یافت می‌شوند. از جمله این فلزات می‌توان به نقره، آنتیموان، کادمیوم، آرسنیک، سرب و روی اشاره کرد (داوودی فرد و همکاران، 1390).

از آن جا که در این منطقه روستاهای زیادی وجود دارد که در آن جمعیت قابل توجهی از مردم ساکن بوده و فعالیت‌های کشاورزی نیز در آن جا انجام شده و محصولات حاصل از آن به مصرف دام‌ها و انسان‌ها می‌رسد لذا بررسی میزان آلودگی خاک و آب منطقه ضروری می‌باشد.

– بیان مسأله:

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

لینک کمکی