فایل ورد (word) مرورى بر زندگى و تلاش هاى علمى آلبرت اينشتين

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) مرورى بر زندگى و تلاش هاى علمى آلبرت اينشتين صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) مرورى بر زندگى و تلاش هاى علمى آلبرت اينشتين  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

مرورى بر زندگى و تلاش هاى علمى آلبرت اینشتین (9 صفحه)

اینشتین در سال 1905سه نظریه مهم «نسبیت خاص»،«كوآنتومى بودن نور» و «حركت براونى ذرات» را ارایه كرد كه هركدام تحول بسیار مهمى در حوزه خود ایجاد كرده اند.به همین مناسبت انجمن بین المللى فیزیك محض و كاربردى سال 2005 را به مناسبت یكصدمین سال ارائه این نظریه ها و پنجاهمین سال درگذشت وى سال جهانى فیزیك نامگذارى كرد تا توجه جهانیان به اهمیت فیزیك جلب شود و تلاش هایى براى ترویج این علم صورت گیرد. در ایران نیز درسال 1384 برنامه هایى براى بزرگداشت سال فیزیك برگزار مى شود. به همین مناسبت خلاصه اى از زندگى نامه اینشتین را از خبرگزارى ایسنا انتخاب كردیم كه از نظرتان مى گذرد.

آلبرت اینشتین در 24 اسفندماه سال 1258 هجرى شمسى در شهر اولم (ulm) آلمان به دنیا آمد. «هرمان» پدر وى یك مهندس برق بود كه تبحر چندانى در امور اقتصادى نداشت. مادرش «پائولین» نیز زنى خانه دار بود كه گاهى ویولن تدریس مى كرد. خانواده آلبرت یك سال بعد از تولد او به مونیخ مهاجرت كردند. اینشتین در 9 سالگى (1267) تحصیلات خود را در مدرسه «لوئیت پولد» مونیخ آغاز كرد و با وجود مهاجرت خانواده اش در سال 1273 به ایتالیا در این مدرسه شبانه روزى ماند.

..

..

لینک کمکی