فایل ورد (word) : بررسي ارتباط ميان ريزساختار و خواص دي¬الکتريک مايکروويو سراميک¬هاي بر مبناي ZnNb2O6

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) : بررسي ارتباط ميان ريزساختار و خواص دي¬الکتريک مايکروويو سراميک¬هاي بر مبناي ZnNb2O6 صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) : بررسي ارتباط ميان ريزساختار و خواص دي¬الکتريک مايکروويو سراميک¬هاي بر مبناي ZnNb2O6  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: بررسی ارتباط میان ریزساختار و خواص دی­الکتریک مایکروویو سرامیک­های بر مبنای ZnNb2O6

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی مواد- سرامیک

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

برای اولین بار  در خطوط کشتیرانی انگلیس، توانایی رادیو در برقراری ارتباط پیوسته را نشان داد و پس از آن امکان برقراری ارتباط بین افراد در حال حرکت مورد توجه قرار گرفت. از سال 1897 ارتباط بی­سیم[1] با اشتیاق در سراسر جهان گسترش یافت و در طی دو دهه اخیر، با پیشرفت تکنولوژی مدارهای رادیویی و دیجیتال و همچنین ارتقاء تکنولوژی مدارهای مجتمع، صنعت ارتباط موبایل به طور چشم­گیری پیشرفت و توسعه یافته است. از سال 1970 بعد از آنکه آزمایشگاه بل در آمریکا مفهوم سلولار را توسعه داد، عصر ارتباط بی­سیم آغاز شد و پس از آن گسترش این تکنولوژی و توانایی برقراری ارتباط چندرسانه­ای بین افراد و دستگاه­های مختلف در هر نقطه از جهان انقلابی در تکنولوژی ارتباطات ایجاد کرد. وایرلس واژه­ای است برای توصیف ارتباط بی­سیم که در آن امواج الکترومغناطیس سیگنال­های حاوی اطلاعات را در محیط ارتباطی حمل می­کنند. برای ارتباط بی­سیم به امواج با فرکانس بالا نیاز است زیرا با استفاده از آن می­توان مقدار بیشتری اطلاعات منتقل کرد. امروزه تکنولوژی مایکروویو به طور گسترده­ای در نجوم رادیویی، ارتباطات راه دور، ناوبری فضایی، سیستم­های رادار، دستگاه­های پزشکی و سیستم­های الکترونیکی موشک مورد استفاده قرار می­گیرد و با گسترش روز افزون تقاضا برای تبادل اطلاعات با سیستم­های بی­سیم نیاز به استفاده از مایکروویو در سیستم­های ارتباطی نیز افزایش می­یابد. واژه­ی مایکروویو اولین بار در سال 1932 توسط  در اولین شماره مجله  استفاده شد. تعریف دقیق مایکروویو که امواجی با فرکانس بین 300 مگاهرتز تا 300 گیگاهرتز هستند، توسط  انجام گرفت. البته وجود امواج الکترومغناطیس که مایکروویو جزئی از فرکانس­های بالای این طیف هستند قبل از آن در سال 1868 توسط جیمز کلارک ماکسول اثبات شده بود و در سال 1888 هانریش هرتز برای اولین بار وجود این امواج را با استفاده از ابزاری که برای تولید امواج رادیویی ساخته بود، نشان داد. مایکروویو می­تواند مقدار متنابهی انرژی از امواج را ذخیره و در آنتنی کیلومترها دورتر این انرژی را متمرکز کند. با توجه به فرکانس بالای این امواج مقدار زیادی اطلاعات می­توان روی آن­ها ذخیره کرد که این موضوع به معنای پهنای باند بیش­تر است. همین پهنای باند زیاد و طول موج کم است که این امواج را برای استفاده در رادارها مناسب ساخته است. در حال حاضر صنایع ارتباط بی­سیم یکی از بزرگترین و درحال رشدترین صنایع جهان هستند و گردش مالی سالیانه­ی آن­ها حدود 105 تریلیون دلار است [1].

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

[1] – Wireless Communication

لینک کمکی