فایل ورد (word) : بررسي اثرات استراتژي هاي زنجيره تامين ناب و چابک (مطالعه موردي: مجتمع صنعتي شام شام)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) : بررسي اثرات استراتژي هاي زنجيره تامين ناب و چابک (مطالعه موردي: مجتمع صنعتي شام شام) صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) : بررسي اثرات استراتژي هاي زنجيره تامين ناب و چابک (مطالعه موردي: مجتمع صنعتي شام شام)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی اثرات استراتژی های زنجیره تامین ناب و چابک (مطالعه موردی: مجتمع صنعتی شام شام)

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مدیریت

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

با بررسی عملکرد شرکت های ایرانی می توان شاهد روند پرنوسان و بحث انگیز رشد و نرخ بازده سرمایه گذاری طی ده سال گذشته بود و این در حالی است که کارشناسان، پتانسیل شرکت های حاضر در بازار سرمایه ای ایران را از لحاظ عملکرد بهتر، بیش از این می دانند.

در حقیقت آن چه که بهبود عملکرد شرکت ها را مشکل نموده، انتخاب موثرترین و بهترین استراتژی، با توجه به ویژگی های سازمان است که البته این استراتژی ها بزرگترین چالش در بررسی ها و مطالعات اخیر گزارش شده اند(سایمونز، 1385: 44).

محیط های تولیدی همراه از جمله محیط های رقابتی و متلاطم محسوب می شود. از سویی  در دو دهه اخیر، شرایط فعالیت در صنایع پیشرفته، به طور اساسی تغییر كرده است. در این سال ها، تكنولوژی، شرایط بازار و خواسته های مشتری با سرعت و درجهت های مختلف تغییر پیدا كرده، شرکت  ها و سازمان ها دریافته اند که راه حل پیشرفت در چنین فضای رقابتی و متغیری ، همگام شدن با تغییر و پذیرش شرایط جدید است، نه تقابل با آن . از چالشهای اساسی که در این سالها همواره تولید کنندگان با آنها مواجه بوده اند، می توان به مسائلی مانند بخش بندی بازارهای پویا، كاهش زمان رسیدن به بازار، افزایش تنوع محصول، تولید برای مشتریان مشخص، كاهش طول عمر محصول و جهانی سازی تولید بوده است. در عصر رقابت جهانی، اقتصاد جهانی هم به سرعت جایگزین بازارهای محلی می شود. ظهور بازارهای باز، كاهش موانع تجاری، بهبود در حمل و نقل و

پیوندهای ارتباطی، منجر به ایجاد موقعیتی شده است كه بازارها و رقبای محلی به صورت استاندارد جهانی عمل می كنند.

درنتیجه بنگاه های صنعتی امروزی با چالشها و فشارهای رقابتی جدیدی روبه رو شده اند، بنابراین از جمله الزامات یک شرکت تولیدی پذیرش نوعی از استراتژی های زنجیره تامین است. این استراتژی ها بر روی چگونگی هماهنگی فرآیندهای داخلی و خارجی کسب و کار تاکید می کنند، تا در نتیجه ی این هماهنگی،  بهترین خدمت رسانی به مشتریان و مصرف کنندگان نهایی ارایه گردد و نیز موجب تقویت عملکرد تک تک اعضای سازمان شود(کوهن و راسل[1]، 2005).

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

[1] Cohen & Roussel

لینک کمکی