فایل ورد (word) : بررسي اثر بلوک‌هاي خوراکي کامل بر هضم‌پذيري، نگهداري نيتروژن و رفتار نشخوار گوسفند شال

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) : بررسي اثر بلوک‌هاي خوراکي کامل بر هضم‌پذيري، نگهداري نيتروژن و رفتار نشخوار گوسفند شال صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) : بررسي اثر بلوک‌هاي خوراکي کامل بر هضم‌پذيري، نگهداري نيتروژن و رفتار نشخوار گوسفند شال  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی اثر بلوک‌های خوراکی کامل بر هضم‌پذیری، نگهداری نیتروژن و رفتار نشخوار گوسفند شال

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی کشاورزی تغذیه دام

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

در نیم قرن اخیر، کمبود خوراک دام در بسیاری از مناطق جهان، موجب افزایش هزینه تغذیه دام‌‌‌ها گردیده و درآمدهای ناشی از تولید محصولات دامی را تحت تاثیر قرار داده است. به منظور جبران این نارسایی، بهره‌گیری مناسب از پس مانده ها و محصولات جانبی کشاورزی به عنوان خوراک برای بهبود تولیدات دامی، امری اجتناب ناپذیر است (فضائلی، 1388). در مناطق خشک و نیمه خشک، کمبود علوفه مرغوب و نبودن روش صحیح عمل‌آوری و نگه‌داری آن ها، از مهم‌ترین محدودیت‌های توسعه دامپروری است و بی توجهی به فرآوری خوراک‌های مورد استفاده حیوانات مزرعه‌ای موجب هدر رفت بخش قابل ملاحظه‌ای از این منابع غذایی شده و افزایش هزینه‌های ناشی از حفاظت آن‌ها در برابر عوامل فاسد کننده از قبیل کپک‌ها و میکروارگانیسم ها (بن سالم و همکاران، 2000)، نفوذ جریانات طبیعی (آب و هوازدگی) و همچنین هدر روی در حین انتقال و مصرف را به دنبال دارد (زاهدی فر، 1389). در دهه 1970 و در پی وقوع خشکسالی‌های پیاپی در آفریقا، سازمان جهانی خوار و بار کشاورزی با هدف تامین حداقل نیاز روزانه دام‌ها به مواد مغذی و به منظور حفظ سلامتی و جلوگیری از تلفات دام ها، فناوری تولید بلوک‌های غذایی را پیشنهاد نمود (سنسوسی، 1995). کشورهایی چون هندوستان با استفاده بهینه از پس مانده های کشاورزی موفق به ترویج این فناوری در مناطق روستایی شدند (سامانتا و همکاران، 2003).

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

لینک کمکی