فایل ورد (word) : بازنمايي ارزش‌هاي فرهنگي بيگانه در تبليغات محيطي شهر تهران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) : بازنمايي ارزش‌هاي فرهنگي بيگانه در تبليغات محيطي شهر تهران صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) : بازنمايي ارزش‌هاي فرهنگي بيگانه در تبليغات محيطي شهر تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: بازنمایی ارزش‌های فرهنگی بیگانه در تبلیغات محیطی شهر تهران

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

علوم ارتباطات اجتماعی

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

زندگی روزمره ما ارتباط تنگاتنگی با تبلیغات دارد. هر صبح که از خواب بر می­خیزیم، دست و صورت خود را با صابون سیو شسته و دندانهایمان را با خمیر دندان داروگر مسواک می­زنیم، صورت خود را با حوله هنر یا برق لامع خشک و محصولات لبنی کاله یا پگاه مصرف می­کنیم و چای شهرزاد می­نوشیم. با ماشین­های شرکت ایران خودرو یا سایپا به محل کار می­رویم، در طول مسیر و در ترافیک تهران هرگاه که سر بلند کنیم تا از این همه شلوغی و هیاهو ر­ها شویم تبلیغات محیطی فراوانی را می­بینیم که بر مصرف هرچه بیشتر ما می­افزاید. در طول روز با تلفن های همراه نوکیا و سامسونگ با دیگران تماس می­گیریم، برای انجام کارهای بانکی به بانک اقتصاد نوین، صادرات یا ملت و برای خرید روزانه به فروشگاه­های شهروند و رفاه مراجعه و مبلغ آن­ها را از طریق کارت­های بانکی تجارت، سپه و ملی پرداخت می­کنیم. در منزل مقابل تلویزیون­های سامسونگ و ال­جی می­نشینیم، برای انجام فرایض دینی بر مهر امین سجده می­کنیم، از یخچال سایدبای­ساید امرسان آب برداشته می­نوشیم و شب بر روی تشک خوشخواب و پتوی گلبافت به خواب می­رویم!

تبلیغات، ذهن ما را از تصاویر گوناگون مملو کرده به صورتی که تا نام کالایی را می­شنویم به یاد اسامی مشهور ونشان­های تجاری خاصی که مدام از طریق مطبوعات، رادیو، تلویزیون یا تبلیغات­ محیطی به چشم و گوشمان می­خورند، می­افتیم.

«به شما آگاهی می­دهیم تا بتوانید انتخاب کنید» این شعاری است که یک مؤسسه تبلیغاتی مدعی آن است. همان طور که مشاهده می­شود، «آگاهی» و «انتخاب» دو مقوله اصلی و تشکیل دهنده­ی یکی از تعاریف تبلیغات است(کلانتری،1377: 20).

به طور کلی بینش های نظری درباره تبلیغات تجاری در دوران معاصر دو دیدگاه را شامل می شود: دیدگاه اول متعلق به متفکرانی است که تبلیغات را گرامی داشته و بر این باورند که از طریق آن دسترسی به کالاها و حق انتخاب برای مصرف کننده فراهم می شود، اما دیدگاه دوم از آن صاحب نظرانی است که تبلیغات را وسیله­ای در دست تولید کننده­ی سرمایه­دار برای اثرگذاری بر توده­های مصرف کننده و تحت کنترل درآوردن آن­ها می­دانند(فرهنگی،1379: 69).

کنت گالبرایت[1] در کتاب جامعه متمول پیرامون تبلیغات می­گوید:«مؤسسات تبلیغاتی نمی­گذارند مردم طبق عادات خود عمل کنند، زیرا این مؤسسات بیشتر از آن جهت به­وجود آمده­اند که تمایلات جدیدی در مردم برانگیزند و حوائجی را در آن­ها پدید آورند که سابقاً دارا نبوده­اند»(کلانتری،1377: 20).

اما مدافعان تبلیغات در مقابل این دیدگاه مدعی­اند که این ابزار، آن چنان­که عده­ای از قدرت فراوان آن هراسیده­اند، تأثیر اغوا کننده ندارد و فقط اطلاعاتی را در اختیار مصرف کنندگان احتمالی می­گذارد تا با آگاهی بیشتر و بهتر بتوانند انتخاب کنند(فرهنگی،1379: 69).

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

[1] . John Kenneth Galbraith

 

لینک کمکی