فایل ورد (word) : انتخاب سبد سرمايه با استفاده از ماشين بردار پشتيبان و خوشه بندي

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) : انتخاب سبد سرمايه با استفاده از ماشين بردار پشتيبان و خوشه بندي صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) : انتخاب سبد سرمايه با استفاده از ماشين بردار پشتيبان و خوشه بندي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: انتخاب سبد سرمایه با استفاده از ماشین بردار پشتیبان و خوشه بندی

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

همواره یکی از چالش­های بحث برانگیز سهامداران و سرمایه­گذاران بازار سرمایه کسب حداکثری سود است. از طرفی باتوجه به گستردگی و تنوع و پیچدگی معاملات این خواسته با اهداف دیگری در تعارض است، که گاه موجب می­شود کسب سود بیشتر در تعارض با اهدافی مثل ریسک بیشتر یا نقدشوندگی پایین­تر در حاشیه قرار گیرد. در واقع این جایگاه سرمایه گذار و ارجحیت ذهنی آن است که دست­یابی به سود حداکثری را تعیین می­کند. در جهت رفع نیاز و برآورد کردن خواسته های سرمایه گذاران برخی مستقیما به دنبال تشکیل پرتفوهای چندهدفه برای متنوع سازی و در نظرگیری ترجیحات سرمایه­گذاران برآمده­اند. اما خطی از تحقیقات با نگاه ریزبینانه­تر به انتخاب سهام پرداخته­اند. و توجیه آنها این است که پرتفوی بهینه از سهام­های منتخب برتر تشکیل می­یابد. علاوه بر این مزیت انتخاب سهام در این است که می­توان از سهام­های برتر برای جایگرینی سهام در بازبینی پرتفو[1] استفاده نمود.

در این پایان نامه با در نظرگیری ترجیحات سرمایه گذاران در قالب تکنیک دسته بندی ماشین بردار پشتیبان به پیش­بینی رتبه­ی سهام­های بورس اوراق بهادار تهران پرداخته­ شده است. سپس از میان این سهام­ها پرتفو بهینه تشکیل شده است. علاوه بر این با توجه به اینکه از یکی از تکنیک­های یادگیری ماشین استفاده شده است می­توان به سرمایه گذاران راهکاری در جهت نحوه اقدام در برابر سهام­های تازه راه یافته به بازار داده شود. این پیش بینی بر مبنای تحلیل بنیادی و نسبت­های مالی شرکت­هاست.

با توجه به اینکه در سال­های اخیر رشد و رونق اقتصادی در صدر برنامه­های توسعه اقتصادی کشور قرار گرفته است. و یکی از مهمترین برنامه­ها استفاده از سرمایه­های غیرمولد در جهت راه اندازی تولید است.

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

[1] Rebalancing portfolio

لینک کمکی