فایل ورد (word) بررسي اثر پخش سيلاب برروي خصوصيات فيزيکي و شيميايي خاک.

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي اثر پخش سيلاب برروي خصوصيات فيزيکي و شيميايي خاک. صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي اثر پخش سيلاب برروي خصوصيات فيزيکي و شيميايي خاک.  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: بررسی اثر پخش سیلاب برروی خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاک.

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

رشته: کشاورزی خاکشناسی

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

ایران در بخش خشک و نیمه خشک کره زمین قرار دارد، به همین دلیل آب دارای اهمیت زیادی می باشد. هم اکنون تقاضا برای آب از امکانات منابع قابل استحصال تجاوز نموده و یا در حال گذر از این مرحله می باشد. بنابراین در آینده نه چندان دور، محدویت منابع آب در ابعاد مختلف از جمله برای تولید مواد غذایی، صنعتی، تامین آب شرب بهداشتی، محیط زیست و حتی ابعاد سیاسی و اجتماعی، مشکلات زیادی را مطرح خواهد کرد و این در حالی است که از 400 میلیارد متر معکب حجم آب سالانه کشور تنها 35 میلیارد مترمعکب آن به مصرف تغذیه آبخوان ها می رسد (کوثر، 1374). بنابراین تغذیه سفره های آب های زیرزمینی یکی ازمهمترین موارد در امر توسعه پایدار محسوب می شود. در ایران، تغذیه مصنوعی و ذخیره آب های سطحی، درزمین ها با ساختن بند سارها و دگارها، سابقه طولانی دارد. در شرایط حاضر از منابع آب های کشور حداکثر استفاده به عمل می آید، به طوری که برداشت آب اضافی از این منابع در 163 دشت کشور سطح آب های زیرزمینی افت پیدا کرده است. و مشکلاتی برای ادامه حیات کشاورزی و توسعه اقتصادی این نواحی فراهم آورده است(برزگر، 1376). با توجه با اینکه منابع آب های زیرزمینی 8/77درصد مصارف کشاورزی و صنعت راتامین می کند ، برنامه ریزی و ارائه طرح هایی که موجب استفاده بهینه منابع آبی موجود و تغذیه آبخوان ها گردد دارای ضرورتی اساسی و الویتی انکار ناپذیر می باشد (همتی نژاد، 1376).

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

لینک کمکی