فایل ورد (word) : ارايه روشي براي افزايش کارايي پردازش تصاوير بوسيله مدل نگاشت کاهش

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) : ارايه روشي براي افزايش کارايي پردازش تصاوير بوسيله مدل نگاشت کاهش صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) : ارايه روشي براي افزايش کارايي پردازش تصاوير بوسيله مدل نگاشت کاهش  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: : ارایه روشی برای افزایش کارایی پردازش تصاویر بوسیله

مدل نگاشت کاهش

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

آموزش‌های الکترونیکی

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

امروزه با افزایش روش‌های مختلف اخذ اطلاعات گسسته مانند دوربین‌های دیجیتال، پویشگرها و ماهواره‌ها، پردازش تصویر کاربرد فراوانی یافته‌است. از زمینه‌های پر کاربرد پردازش تصویر می‌توان نجوم، زیست شناسی و پزشکی را نام برد. پردازش تصاویر ارسالی از ماهواره‌ها و تشخیص پلاک اتومبیل‌ها از نمونه‌های کاربردی و شناخته‌شده‌ی مسائل پردازش تصویر هستند.

با افزایش کاربردهای تصاویر رقمی[1] در حوزه‌های مختلف، هر روز بر حجم تصاویر موجود در پایگاه‌های داده افزوده می شود. در پردازش تصاویر ارسالی از ماهواره‌ها حجم وسیعی از تصاویر برای پردازش ارسال می‌شوند که برای پردازش این حجم وسیع از تصاویر، نیاز به کامپیوترهای قدرتمندی است تا با سرعت بالایی تصاویر دریافتی را پردازش کنند. در سال‌های اخیر تلاش‌های بسیاری در زمینه‌ی پردازش داده‌های حجیم صورت گرفته‌است. در این بین، پردازش موازی و بطور خاص پردازش توزیع شده یکی از پر طرفدارترین این روش‌ها می‌باشد.

در بیشتر روش‌های توزیع شده برای پردازش داده‌ها، برنامه نویس باید دانش کافی در برنامه نویسی و شبکه داشته باشد و نیز بتواند مسائل مربوط به زمان اجرا را مدیریت و برطرف کند که‌این کار نیازمند تخصص و مهارت بالایی در برنامه نویسی و مباحث شبکه‌است. لذا روش‌هایی که در آن کاربر بتواند با سهولت بیشتری برنامه‌هایش را ایجاد و اجرا کند بسیار مورد استقبال قرار می‌گیرد.

امروزه دنیای فناوری اطلاعات و اینترنت روز به روز در حال گسترش و توسعه است. همسو با آن نیازهای دیگری مانند امنیت اطلاعات، پردازش سریع، صرفه‌جویی در زمان و هزینه و اهمیت زیادی یافته است. لذا شرکت‌های کامپیوتری همواره به دنبال راهی برای رفع نیازهای کاربران و ارتقای خدمات خود بوده و در این میان شرکتهایی که خدمات بهتر و سریعتری ارائه دهند برنده‌ی این میدان خواهند بود. راه حلی که امروزه برای اینگونه مشکلات پیشنهاد می‌شود فناوری جدیدی است به نام رایانش ابری، که به شدت توسط شرکت‌های مختلف و نیز کاربران مورد استقبال واقع شده است.

در اواخر اولین دهه‌ی قرن 21، شاهد توسعه و گسترش بسیار سریع فناوری جدیدی بنام رایانش ابری بوده‌ایم که بطور کلی مدل متفاوتی از رایانش را ارائه می‌کند. یک سیستم ابری در ساده‌ترین تعریف، ارائه‌ی سرویس کامپیوتری روی اینترنت است. به جای آنکه تاسیسات و امکانات فناوری اطلاعات خود را برای نگهداری داده‌ها و یا نرم‌افزار هزینه کرده و بسازید، از امکانات شرکتهای دیگر استفاده می‌کنید. به عبارت دیگر شرکتهایی زیرساختهای خاصی درست می‌کنند که این امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهند. بدین ترتیب شرکت شما از طریق اینترنت می‌تواند از داده‌ها و نرم‌افزار آنها استفاده کند. از این سیستم به نام ابر یا cloud نام برده می‌شود [5].

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

[1] Digital

لینک کمکی