فایل ورد (word) : رابطه بين کيفيت حسابرسي با ضريب واکنش سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) : رابطه بين کيفيت حسابرسي با ضريب واکنش سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) : رابطه بين کيفيت حسابرسي با ضريب واکنش سود در شرکت هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: رابطه بین کیفیت حسابرسی با ضریب واکنش سود در شرکت های پذیرفته شده

در بورس اوراق بهادار تهران

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

حسابداری     گرایش: حسابداری

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

سود حسابداری مبتنی بر ارقام تعهدی از نظر بسیاری از کاربران اطلاعات صورت­های مالی، ابزاری برای سنجش عملکرد شرکت­ها محسوب می­شود. بر اساس رویكرد تعهدی در صورت تحقق درآمدها و وقوع هزینه ها می­توان سود را گزارش كرد و از آنجا كه در مبنای تعهدی لزوماً شناسایی درآمدها و هزینه­ها همراه با دریافت و پرداخت وجه نقد نبوده، و در محاسبه سود نیز از پیش بینی ها و برآوردها استفاده می­شود، از این رو، این پرسش مطرح می شود كه تا چه میزان می توان به این رقم در هنگام اخذ تصمیم اطمینان كرد؛ پاسخ به این پرسش از آن جهت اهمیت پیدا می­كند كه اخذ تصمیم نادرست به سبب اطلاعات ناكافی و ناصحیح، موجب می شود كه  تسهیم منابع به صورت ناعادلانه انجام شود.

نقش حسابرسی در اعتبار بخشی نسبت به اطلاعات سود شركت ها در پی تجدید ارایه اخیر سود شركت ها و ورشكستگی شركت­های بزرگ، از اهمیت درخور توجهی برخوردار شده است .

تفاوت­های ناشی از كیفیت حسابرسی به صورت تفاوت در اعتبار ارایه شده توسط حسابرسان و كیفیت سود صاحبكار آنها خود را نشان می­دهد. از آنجایی كه كیفیت حسابرسی دارای ابعاد متفاوتی است و به طور ذاتی غیرقابل مشاهده است، مشخصه حسابرسی خاصی وجود ندارد كه به عنوان شاخصی برای آن در نظر گرفته شود. اغلب مطالعات گذشته از حسن شهرت حسابرس به عنوان شاخصی برای كیفیت حسابرسی استفاده نموده و رابطه بین حسن شهرت و كیفیت سود را بررسی كرده اند.

علاوه بر این، محققان دیگری علاوه بر حسن شهرت، فرض خود را این گونه بنا نهاده اند كه تخصص صنعت حسابرس به طور مستقیم به اعتبار  ارایه شده توسط حسابرس كمك می كند.  شواهد حاكی از آن است كه حسابرسان متخصص صنعت، حسابرسی اثر بخش تری را ارایه می كنند و تغییرات ساختاری در شركت­های حسابرسی در جهت دستیابی به تخصص صنعت، حاكی از آن است كه تخصص صنعت نقش مهمی را در كیفیت حسابرسی بازی می­كند(هوگان و جنکینز[1]،2006). این

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

[1] . Hogan and Jenkins

لینک کمکی