فایل ورد (word) بررسي رابطه هوش اجتماعي بر رضايتمندي مؤديان امور مالياتي شهر کرمانشاه

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) بررسي رابطه هوش اجتماعي بر رضايتمندي مؤديان امور مالياتي شهر کرمانشاه صفحه می باشد دارای تنظیمات و فهرست کامل در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) بررسي رابطه هوش اجتماعي بر رضايتمندي مؤديان امور مالياتي شهر کرمانشاه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : توضیحات زیر بخشی از متن اصلی می باشد که بدون قالب و فرمت بندی کپی شده است

دانلود پروپوزال آماده: : بررسی رابطه هوش اجتماعی بر رضایتمندی مؤدیان امور مالیاتی شهر کرمانشاه

 فرم پروپوزال پر شده و تکمیل شده نیمه رایگان کارشناسی ارشد و دکتری آماده برای انجام پایان نامه و درس روش تحقیق برای رشته های مختلف

مدیریت بازرگانی

 گرایش تحول

قسمت هایی از پروپوزال:

1- بیان مسأله:

هوش اجتماعی از جمله مواردی است که بسیار مورد توجه روان شناسان مورد بررسی قرار گرفته است. وقتی درباره هوش صحبت می­شود، ویژگی چون یادگیری سریع زیاد، محاسبات دقیق و فوری و راه­حلهای جدید به ذهن خطور می­کند. هوش اجتماعی یکی از توانایی­های فرد که ایجاد روابط اجتماعی مناسب را در گسترش رضایت مشتریان میسر می­سازد. فرد هوشمند (هوش اجتماعی) با استفاده از استعداد میانجی­گری، جلوگیری از بروز اختلافات، حل و فصل دادن به مشکلات برای مشاغل سیاسی و حقوقی بسیار عالی هستند. در واقع همان هنر ایجاد رابطه (نصیری­پور). این­گونه افراد می­توانند همسران قابل اعتماد، رفقای صمیمی، شرکای تجاری مناسب و بازیکنان تیمی خوبی باشند. در دنیای تجارت می­توانند مأمور فروش یا مدیران شایسته­ای باشند برای شناخت و بصیرت درونی راجع به عواطف، انگیزه­ها و علائق دیگران نیز باشند. این­گونه افراد به راحتی می­توانند با دیگران رابطه صمیمی برقرار کنند، آن­ها با این توانایی خود می­توانند مشاور یا روان درمان­گر خوبی باشند. روان­شناسان هوش­های مختلفی را شناسایی کرده­اند که بیشتر آن­ها می­توانند در 3گروه دسته بندی شوند؛ هوش عینی،هوش انتزاعی و هوش اجتماعی. هوش عینی توانایی درک اشیاء و کار کردن با آن­ها است در حالی­که هوش انتزاعی توانایی در نشانه­های ریاضی و کلامی است اما شناسایی هوش اجتماعی به روانشناسان کمک می­کند تا آن­ها بتوانند تشخیص دهند چه کسانی از توانایی درک اشخاص و ایجاد رابطه با دیگران برخوردارند که اولین بار توسط ثرندایک در سال 1920 تعریف شده است. لذا  در سازمان امور مالیاتی لزوم توجه مضاعف به خواسته­ها، نیازها و انتظارات مشتریان و ارائه خدمات منطبق و بلکه فراتر از انتظارات آن­ها را اجتناب­ناپذیر می­کند. بنابراین سازمان امور مالیاتی به منظور نیل به اهداف خود به جلب و اعتماد رضایت مشتریان نیاز دارد که با بکارگیری راهبرد گرایش به مشتری، بر اساس توجه به خواسته­های مشتریان می­توانند به اهداف خود برسند. لذا بایستی به عوامل مؤثر بر رضایت مشتریان خود توجه نموده و با توجه به تغییرات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و نیازهای مشتریان خود، تلاش­های مستمر را به منظور حفظ مشتریان خود و جذب مشتریان جدید انجام دهند. در مجموع می­توان مشتریان را به دو دسته تقسیم کرد: مشتریان خارجی و مشتریاتن داخلی. مشتریان خارجی در بیرون از سازمان بوده، محصولات و یا خدمات آن را می­خرند. در برابر مشتریان خارجی، هر سازمانی تعدادی مشتری داخلی نیز وجود دارد که به اندازه مشتریان خارجی مهم هستند. در تمام مراحل عملیات و فرآیندهای سازمان همواره یک مشتری داخلی وجود دارد که محصول یا خدمتی را دریافت می­کند و در عوض محصول یا خدمتی را ارائه می­دهد(شریف­درآمدی ،1386).

2- اهمیت و ضرورت تحقیق:

3- پیشینه تحقیق:

4- اهداف تحقیق:

..

5- فرضیه ‏های تحقیق:

..

6- مدل تحقیق

..

7- سوالات تحقیق:

..

8- تعریف واژه‏ها و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی):

..

9- بیان جنبه نوآوری تحقیق:

10- روش شناسی تحقیق:

الف: شرح كامل روش تحقیق بر حسب هدف، نوع داده ها و نحوه اجراء (شامل مواد، تجهیزات و استانداردهای مورد استفاده در قالب مراحل اجرایی تحقیق به تفكیك):

ب- متغیرهای مورد بررسی در قالب یک مدل مفهومی و شرح چگونگی بررسی و اندازه گیری متغیرها:

..

ج – شرح کامل روش (میدانی، كتابخانه‏ای) و ابزار (مشاهده و آزمون، پرسشنامه، مصاحبه، فیش‏برداری و غیره) گردآوری داده‏ها :

..

د – جامعه آماری، روش نمونه‏گیری و حجم نمونه (در صورت وجود و امکان):

..

ر- روش نمونه گیری و حجم نمونه:

..

ز- ابزار تحقیق:

..

هـ – روش‌ها و ابزار تجزیه و تحلیل داده‏ها:

..

منابع :

..

آسان داک: www.Asandoc.com

دانلود نمونه پروپوزال تکمیل شده، پروژه پر شده، طرح پیشنهادیه آماده

لینک کمکی