فایل ورد (word) ارايه برنامه مهارت محور براي بهينه سازي حضور نهادها و سازمان در فرايند مهارت آموزي و اشتغال

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

 فایل ورد (word) ارايه برنامه مهارت محور براي بهينه سازي حضور نهادها و سازمان در فرايند مهارت آموزي و اشتغال دارای 14 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد (word) ارايه برنامه مهارت محور براي بهينه سازي حضور نهادها و سازمان در فرايند مهارت آموزي و اشتغال  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد (word) ارايه برنامه مهارت محور براي بهينه سازي حضور نهادها و سازمان در فرايند مهارت آموزي و اشتغال،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد (word) ارايه برنامه مهارت محور براي بهينه سازي حضور نهادها و سازمان در فرايند مهارت آموزي و اشتغال :


سال انتشار : 1397

نام کنفرانس یا همایش : دومين کنفرانس بين المللي تحولات نوين در مديريت ، اقتصاد و حسابداري

تعداد صفحات :14

چکیده مقاله:

یکی از پیش نیازهای اساسی و به عبارتی یکی از مولفه های اصلی پیشرفت هر جامعه وکشوری، نیروی انسانی است که موتور محرکه چرخه توسعه اقتصادی به شمار می رود؛ نیروی انسانی برای تاثیرگذاری بر فرآیند توسعه، نیازمند آموزش در سطوح و ابعاد مختلف است. آموزش های مهارتی به دلیل توانمندسازی نیروی انسانی به عنوان یکی از ارکان اساسی در برنامه های توسعه و به ویژه توسعه در بعد اقتصادی به شمار می رود که می تواند نقش مهمی را در دستیابی به اهداف توسعه ایفا نماید. باتوجه به اینکه در دنیای امروز برای اشتغال زایی، تسریع فرایند و تثبیت اشتغال از آموزش های مهارتی، مهارت افزایی و توانمندسازی مهارتی استفاده می شود در همین راستا پیشنهاد می گردد برای ریشه کنی بنیادین مقوله شوم بیکاری، بحث مهارت با اولویت جدی تری مورد توجه قرار گیرد و هریک از ادارات وسازمان های فوق الذکر که در الگوی پیشنهادی آمده است همکاری جدی تری با سازمان آموزش فنی و حرفه ای داشته باشند. در این برنامه ادارات و سازمان ها در دو گروه عمومی و تخصصی تقسیم بندی شده اند. عمومی: این سازمان ها به دلیل دسترسی آسان به گروه های جمعیتی می توانند بصورت عمومی و در جمعیت های بالا افرادی را برای آموزش های مهارتی معرفی نمایند. این مقاله تلاش دارد ضمن مروری بر نقش دستگاه های مختلف در عرصه مهارت آموزی، فرایندی را در جهت بهینه سازی حضور نهادها و سازمان در این چرخه ارایه نماید.

لینک کمکی